Magazin

İvana Sert: "Sevgilim sonuçtan memnun"
İvana Sert: "Sevgilim sonuçtan memnun" Güzel yıldız İvana Sert, karın kaslarını gösteren bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Takipçilerinden "Bu kadar kas bir kadına yakışmıyor" şeklinde eleştiriler aldı.
Hatipoğlu çiftinin bebekleri 8 aylık oldu
Hatipoğlu çiftinin bebekleri 8 aylık oldu Hakan Hatipoğlu, 2011 yılında evlendiği kendisi gibi sunucueşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.
İpek Tuzcuoğlu son görüntüsüyle şaşırttı
İpek Tuzcuoğlu son görüntüsüyle şaşırttı Uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat yaşayan oyuncu İpek Tuzcuoğlu, önceki gün City's AVM çıkışı objektiflere takıldı.
Alara Koçibey'in kızı boyunu geçti
Alara Koçibey'in kızı boyunu geçti Ünlü rallici Renç Koçibey’in kızı Alara Koçibey, kızı Yasmin Paris Uzan’la Kanyon’da objektiflere yansıdı.
Makyajsız paylaşım yapan Pınar Altuğ'a şok!
Makyajsız paylaşım yapan Pınar Altuğ'a şok! Sosyal medya hesabında paylaştığı her fotoğrafın ardından can sıkıcı eleştirilere maruz bırakılan oyuncu Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerinden yine eleştiri aldı.
İbrahim Kutluay'dan gündem yaratacak açıklamalar
İbrahim Kutluay'dan gündem yaratacak açıklamalar Eski eşi Demet Şener’in aldırdığı uzaklaştırma kararını hiçe sayıp tekrardan yargılanacağı konuşulan İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek’te görüntülendi.
Zerrin Özer'in eşi, komşusunu böyle dolandırmış!
Zerrin Özer'in eşi, komşusunu böyle dolandırmış! Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı'nın çocukluk arkadaşının annesi Suzan Hanım'ı da dolandırdığı ortaya çıktı.