Magazin

Burcu Güneş'ten konuşulacak Sertab Erener açıklaması
Burcu Güneş'ten konuşulacak Sertab Erener açıklaması Şarkıcı Burcu Güneş ile ses renginin çok benzediği Sertab Erener arasında yıllardır bir gerginlik olduğu iddia ediliyordu.
Burçin Terzioğlu ve İbrahim Çelikkol aynı dizide buluşuyor
Burçin Terzioğlu ve İbrahim Çelikkol aynı dizide buluşuyor Son olarak ‘Poyraz Karayel’ dizisinde rol alan Burçin Terzioğlu ile İbrahim Çelikkol sürpriz bir projede yer almaya hazırlanıyor.
Sosyal medya Halil Ergün'ün fotoşoplu fotoğrafını konuştu
Sosyal medya Halil Ergün'ün fotoşoplu fotoğrafını konuştu Mine Koşan’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta yüzünü güzelleştirmek ve gençleştirmek için filtre uyguladığı dikkat çekti. Ancak uygulanan filtre sadece Koşan’ın suratında belirgin değildi.
Seda Sevin ve Kaya Çilingiroğlu ayrıldı!
Seda Sevin ve Kaya Çilingiroğlu ayrıldı! Hülya Avşar eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na esprilerle takılıyor; fotoğraflarına beğeni yağdırıyordu. Çilingiroğlu'nun sevgilisi Seda Sevin'in bu duruma tepkisi merak ediliyordu.
Ece Sükan ve Uğur Güven'in gergin buluşması
Ece Sükan ve Uğur Güven'in gergin buluşması Oyuncu Ece Sükan, önceki gün sosyetik sevgilisi Uğur Güven’le beraber Etiler’de bir mekanda otururken görüntülendi.
Coşkun kardeşlerden akşam sporu
Coşkun kardeşlerden akşam sporu Yaşam koçluğu yapan ablası Şeyda Coşkun ile spor yapan Tuğba Coşkun, Kuruçeşme- Tarabya arası gidiş geliş yürüdü.
Demet Şener 'Fırtına sonrası sakinlik' notuyla paylaştı
Demet Şener 'Fırtına sonrası sakinlik' notuyla paylaştı İbrahim Kutluay ile fırtınalı bir boşanma sürecinin ardından Cenk Küpeli ile huzuru bulan Demet Şener eşiyle birlikte gittiği İtalya'da fırtınanın yol açtığı sel ile şiddetli rüzgarların esiri oldu.