Magazin

Tuğba Özay'dan takipçilerine bir çift nasihat!
Tuğba Özay'dan takipçilerine bir çift nasihat! Tuğba Özay, Instagram’dan çarpıcı bir açıklama yaptı. “Tabiatın coşkusu ve bereketinde şahane bir hafta olsun hepimize” diyen Özay, insanları üzen kişilerle ilgili de çarpıcı bir metin paylaştı.
Hülya Avşar anlaşmalarına hangi maddeyi koyduruyor?
Hülya Avşar anlaşmalarına hangi maddeyi koyduruyor? Hülya Avşar 30 yıldır yaptığı her film, dizi, program ve reklam anlaşmasına şöyle bir madde koyuyor...
Emina Jahovic AVM'de şıklığını konuşturdu
Emina Jahovic AVM'de şıklığını konuşturdu Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu'da objektiflere takıldı.
Ebru Şallı nişanlısını düğüne hazırlıyor
Ebru Şallı nişanlısını düğüne hazırlıyor Nişanlısı Uğur Akkuş’la nikah için gün sayan Ebru Şallı, hazırlıklara başladı. İş adamını detoks kampına sokan sağlıklı yaşam tutkunu eski manken, Akkuş’un düğüne kadar forma girmesini sağlayacak.
Çağla Kubat yine gururumuz oldu
Çağla Kubat yine gururumuz oldu Alaçatı'da devam eden IFCA 2019 Avrupa Şampiyonası'nda Çağla Kubat rüzgarı esiyor.
Serdar Ortaç, Chloe'yi takipten çıkardı
Serdar Ortaç, Chloe'yi takipten çıkardı Serdar Ortaç'ın iki gün önce yere göğe sığdıramadığı 'eski hanımı' Chloe Loughnan'ı takipten çıkardığı ortaya çıktı.
Sosyal medya Mert Fırat'ın mesajını konuşuyor
Sosyal medya Mert Fırat'ın mesajını konuşuyor Bir yıl önce Çeşme'de kendisiyle aynı soy ismini taşıyan cemiyet hayatının güzel isimlerinden İdil Fırat ile evlenen oyuncu Mert Fırat'tan flaş bir paylaşım geldi.