Magazin

Bergüzar Korel-Halit Ergenç'ten 'bebek odası' açıklaması
Bergüzar Korel-Halit Ergenç'ten 'bebek odası' açıklaması Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
Demet Şener: "2019 benim yılım oldu"
Demet Şener: "2019 benim yılım oldu" Eski Türkiye Güzeli Demet Şener uğurlamaya hazırlandığımız yıldan çok memnun olduğunu dile getirdi.
Ebru Gündeş'ten 100 bin TL'lik yılbaşı alışverişi
Ebru Gündeş'ten 100 bin TL'lik yılbaşı alışverişi Şarkıcı Ebru Gündeş, yeni yıl hazırlıklarına başladı.
Fahriye Evcen yapımcılara şart koştu!
Fahriye Evcen yapımcılara şart koştu! Oğlu Karan’a bakmak için bir süre sektöre ara veren Fahriye Evcen, setlere günde 9 saat çalışma ve haftada iki gün izin şartıyla döneceğini yapımcılara söyledi.
Dilan Çiçek Deniz ve Aybüke Pusat birbirlerini neden sildi?
Dilan Çiçek Deniz ve Aybüke Pusat birbirlerini neden sildi? Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç 9 ay önce ayrılmıştı. Furkan Andıç’ın ‘Her Yerde Sen’ dizisinde birlikte oynadığı Aybüke Pusat ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Bu iddilar üzerine ilk hamle Dilan Çiçek Deniz’den geldi ve Aybüke Pusat’ı takipten çıktı.
Tuvana Türkay kiminle sarmaş dolaş görüntülendi?
Tuvana Türkay kiminle sarmaş dolaş görüntülendi? Güzel oyuncu Tuvana Türkay, önceki aksam bir erkekle sarmaş dolas yürürken görüntülendi. Gazetecileri görünce çok şaşıran Türkay, “Yanımdaki erkek film setinden. Ben sette herkesle böyleyim” diyerek tuhaf bir açıklama yaptı.
Ebru Şallı: "Büyük ikramiye bana çıktı"
Ebru Şallı: "Büyük ikramiye bana çıktı" Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek'te görüntülendi. Şallı muhabirlerin sorularını cevapsız bırakmadı.