Magazin

Özlem Yıldız yazın tadını doyasıya çıkardı
Özlem Yıldız yazın tadını doyasıya çıkardı Yazın tadını en güzel çıkaran ünlülerden olan Özlem Yıldız, Bodrum tatiline tam gaz devam ediyor. Güzel sunucu önceki gün oğlu Demir'le birlikte Moon Beach'teydi.
Gül Gölge’den Fahriye Evcen’e destek
Gül Gölge’den Fahriye Evcen’e destek Televizyonun ünlü yıldızı Gül Gölge, instagram hesabından hamilelik sonrası bir fotoğrafını paylaşarak Fahriye Evcen'e destek verdi.
Reynmen sahnede hüsran yarattı!
Reynmen sahnede hüsran yarattı! Çeşme Aya Yorgi’de ilk konserini veren youtuber Reynmen’in daha çok arabesk ve fantazi parçalardan oluşan sahnesi beğenilmedi. Konser biletlerinin hemen tükendiği mekanda Reymen’i locadan izlemek için 35-40 bin lira ücret ödeyen müzikseverler pişman oldu.
Tülin Şahin’den 'bulantı' önlemi
Tülin Şahin’den 'bulantı' önlemi Hamileliğinin 27. haftasında olan Tülin Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla hamilelik sürecinde yaşanan bulantılara karşı bir öneride bulundu.
Süreyya Yalçın milyonluk botuyla denize açıldı
Süreyya Yalçın milyonluk botuyla denize açıldı Ozan Baran'la Bodrum'da olan Süreyya Yalçın, Göcek koylarında milyonluk botuyla hava attı.
Şeyma Subaşı'ndan takipçilerine ilginç soru!
Şeyma Subaşı'ndan takipçilerine ilginç soru! Tatilinin büyük bir kısmını sevgilisi Guido ile birlikte İspanya'da geçiren Şeyma Subaşı takipçilerine Burning Man festivaliyle ilgili bir soru yöneltti.
Miray Daner hayatında yeni bir sayfa açacak
Miray Daner hayatında yeni bir sayfa açacak Miray Daner ile Kubilay Aka'nın iki yıl süren ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona erdi. İddialara göre ayrılık nedeni, Kubilay Aka'nın gönlünü Hilal Altınbilek’e kaptırmasıydı.