Magazin

Yiğit Marcus Aral hakkında yakalama kararı! 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile yemek yiyen iş insanı Kerem Kamışlı’yı denize attığı gerekçesiyle 34 yıla kadar hapis istemiyle yargılananan Yiğit Marcus Aral hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çifti bebeklerine kavuştu Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi.
Reha Özcan Erdal Tosun’u unutmadı Oyuncu Erdal Tosun, 30 Kasım 2016'da İstanbul Sarıyer'de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.
Serenay Sarıkaya Adana'ya hayran oldu Burak Deniz'le başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Şahmeran' dizisinin çekimleri nedeniyle bir süredir Adana'da olan oyuncu Serenay Sarıkaya İstanbul'a döndü.
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu takibi bıraktı 2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.
Mehmet Dinçerler'den "Benim Sabahım" paylaşımı Şarkıcı Hadise'yle Mehmet Dinçerler'in aşkı doludizgin devam ediyor.
Dilara Aksüyek'in yeni aşkı belgelendi Yeni bir birlikteliğe yelken açan Dilara Aksüyek, önceki gün sevgilisiyle objektiflere yansıdı. Muhabirlere, "Neden benimle konuşmadan görüntü alıyorsunuz?" sorusunu yönelten oyuncu, ardından aşkıyla birlikte gece boyunca eğlendi.