Magazin

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi!
Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programıyla yıllardır ekranlarda boy gösteren ünlü gazeteci Müge Anlı, sürpriz bir kararla Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı. Yakın dostlarının katıldığı bir kına gecesi bile yapan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.
Atilla Olgaç'tan şaşırtan 'Kurtlar Vadisi' itirafı
Atilla Olgaç'tan şaşırtan 'Kurtlar Vadisi' itirafı YouTube'da yayınlanan "Kim Seslendirdi" programında Sedat Tulumdaş'ın sorularını yanıtlayan Atilla Olgaç; konuşulacak bir itirafta bulundu.
Zeyno Gönenç büyük acıyla sarsıldı
Zeyno Gönenç büyük acıyla sarsıldı Zeyno Gönenç, acı kaybını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı Önceki gün Bodrum'daki bir etkinliğe katılan Kaan Yıldırım ile Kubilay Aka, beraber deniz keyfi yaptı.
Ebru Şahin'in düğün alışverişi
Ebru Şahin'in düğün alışverişi Milli basketbolcu Cedi Osman ile 7 Temmuz'da Çeşme'de dünyaevine girecek olan oyuncu Ebru Şahin, düğün alışverişine çıktı.
Mahsun Kırmızıgül'ün gençliğini sürpriz isim canlandıracak!
Mahsun Kırmızıgül'ün gençliğini sürpriz isim canlandıracak! 16 yıl önce Bodrum’da bıraktığı sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül artık sinema ile müziği bir arada yürütecek.
Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi!
Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi! Önceki aylarda nikahlanan Nazlı ve Hacı Sabancı pandemi nedeniyle bir türlü yapamadıkları görkemli düğünlerini en sonunda önceki akşam Çırağan Sarayı'nda yaptı.