Magazin

Burak Dayı, Burcu Özberk'in peşini bırakmıyor! Merve Boluğur’un sürpriz bir aşka yelken açıp kısa sürede ayrıldığı Burak Dayı takibe aldığı bir başka oyuncu Burcu Özberk’in peşini bırakmıyor...
Neşe Erberk’in 5 yıl hapsi isteniyor! Neşe Erberk’in Beşiktaş’ta konut alanında bulunan anaokulunu açmak için sahte teknik rapor hazırlattığı ortaya çıktı. Erberk, 5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.
Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser boşandı 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle şöhrete kavuşan Damla Ersubaşı, 4 yıllık eşi işletmeci Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak boşandı.
Reynmen'in Corona virüs testi pozitif çıktı! Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen yaptığı son paylaşımla sevenlerine üzücü haberi verdi. Reynmen lakabıyla tanınan ve son dönemde çıkardığı şarkılarla adından sıkça söz ettiren Yusuf Aktaş'ın Corona virüs testi pozitif çıktı.
Acun Ilıcalı'dan "Şeyma Subaşı'yla evlendiğine pişman mısın?" sorusuna yanıt! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık'ın programına konuk oldu.
Ebru Şallı formunu koruyor Ebru Şallı fit vücuduyla dikkatleri üzerinde topladı.
'Alişar Bey' Cennet Koyu'na demir attı! "Kuruluş Osman"ın 'Alişar Bey'i Saruhan Hünel aşkı Rabia Öztürk ile Cennet Koyu'na demir attıç