Magazin

Demet Akalın'dan Serdar Ortaç'a sert sözler! Serdar Ortaç'ın "Şimdi daha çok ayakkabın olsa, daha çok çantan, binlerce ceketin, harcayamayacak kadar paran... Nereye gideceksin? Nerede giyeceksin? Artık sen de herkes gibisin" mesajı şarkıcı Demet Akalın'ı kızdırdı.
Mustafa Sandal: "Yapmayın, zamanı değil" Şarkıcı Mustafa Sandal, sosyal medya hesabı üzerinden belediyelerin başlattığı yardım kampanyalarının iptal edilmesine dair bir paylaşımda bulundu.
'Gel Dese Aşk' setinde neler oluyor? ATV'nin "Gel Dese Aşk" dizisinde 'Yasemin' karakterine hayat veren Şebnem Bozoklu'yla ilgili flaş bir iddia kulaktan kulağa yayılıyor.
İrem Derici: "Madem kimseyi öpemiyoruz" Şarkıcı İrem Derici bu sabah lüks dairesinden Kanal D'de canlı yayınlanan "2.Sayfa" programına bağlandı.
Ünlü caz sanatçısı da Corona virüse yenildi ABD'nin ünlü caz müzisyeni Ellis Marsalis Jr. Corona virüs sebebiyle yaşamını yitirdi.
İvana Sert'in karantina şıklığı Zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde moda ve müzik dünyasından İvana Sert, lüks dairesinde kendi podyumunu yarattı.
İlker Kaleli'nin yeni dizisi Corona'ya takıldı Uzun bir aradan sonra "Öğretmen" adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu İlker Kaleli, Corona virüsü nedeniyle ara verdikleri çekimler sonrasında neler yaptığını sosyal medya hesabından paylaştı.