Magazin

Sevgilisinin eski eşinden Ece Erken'e olay mesaj! Zarif isim Benan Kocadereli, tv yıldızı Ece Erken ile aşk yaşayan eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan ayrıldı. Kendisini Instagram’dan taciz eden ünlü isme ise taşı attı: "Hackerlara vereceğiniz parayı daha hayırlı işlere kullanın yazık!"
Hadise-Kaan Yıldırım aşkında kriz mi çıktı? Oyuncu Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Hadise’nin fotoğraflarını beğendi. Ancak beş gün sonra beğenisini geri çekti. Bu durum, ‘Aşkta kriz çıktı’ dedirtti.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti uyumuyla dikkat çekti Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere takıldı.
Burcu Esmersoy, Allan Hakko sorulunca çok bozuldu Sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Martha Graeff: "İlk günkü gibi aşığım" Miami’de yaşayan ünlü çift Martha Graeff ve Rony Seikaly beşinci evlilik yıldönümlerini kutlamaya hazırlanıyor.
Saadet Işıl Aksoy: "Hayaller Marmaris, gerçekler Los Angeles" Bir ayağı Hollywood’da olan Saadet Işıl Aksoy eşi Pamir Kıraner ve 4 aylık kızları Marisa ile Los Angeles’ta...
Özilhan çiftinin 9 yıldır süren mutluluğu Yasemin-İzzet Özilhan 16 Temmuz'da, dokuzuncu evlilik yıldönümlerini kutlayacak.