Magazin

Estetik Cerrah Serdar Eren hapis cezasına tedbir kararı aldırdı!
Estetik Cerrah Serdar Eren hapis cezasına tedbir kararı aldırdı! Eşi Burcu Eren ile olaylı boşanma davaları sürerken hapis cezası haberiyle gündeme gelen ünlülerin estetikçisi Serdar Eren; haberlerin erişime engellenmesi için İstanbul Anadolu 10. Sulh Ceza Hakimliği’nin yolunu tuttu...
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın"
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın" "Beyaz Magazin" gündeme getirdiği özel haberler ve çarpıcı yorumlarla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor...
Alpay - Gaya Başaran çifti boşanıyor!
Alpay - Gaya Başaran çifti boşanıyor! Cemiyet hayatının renkli isimlerinden Alpay Başaran ile Yaban TV'nin sahibi Gaya Başaran, yedi aylık flörtün ardından 2012'de evlenmişti.
Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar çıktı!
Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar çıktı! Deniz Uğur ile reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar, mahkeme tarafından açıklandı.
Melek Mosso İranlı kadınlara destek için sahnede saçlarını kesti
Melek Mosso İranlı kadınlara destek için sahnede saçlarını kesti Melek Mosso, İranlı kadınların özgürlük mücadelesine destek olmak amacıyla saçlarını kesti.
İlayda Alişan'ın yeni projesi belli oldu
İlayda Alişan'ın yeni projesi belli oldu Kanal D İç Yapımlar’ın imza attığı "Seversin", yaz sezonunun en sevilen dizilerinin arasında yer almıştı.
Altan Erkekli: "İnşaat mühendisi olacakken oyuncu oldum"
Altan Erkekli: "İnşaat mühendisi olacakken oyuncu oldum" Son olarak ekranlara veda eden "Baht Oyunu" adlı dizide yer alan usta oyuncu Altan Erkekli, asıl yapmak istediği mesleği ilk kez açıkladı.