Magazin

Vildan Atasever: "Adeta bakış açımı değiştirdi" ‘Dilsiz’ filmiyle son dönemde Türkiye’nin birçok yerinde seyircisiyle buluşan Vildan Atasever, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’ndeki filminin galasına katıldı.
Sinan Akçıl: "Ben ansiklopedi yazacağım" Ünlüler dünyasında kitap yazma furyası Sinan Akçıl'a da sıçradı.
Okan Çabalar - Gökçe Bahadır buluşması! Bu sene hem müzikal hem de beyazperdeyle hayranlarının karşısına çıkacak olan Gökçe Bahadır, ‘Kendi Yolumda’ adlı filminin çekimlerini Adana’da tamamladı.
Berrak Tüzünataç muhabirleri bağrına bastı! Sık sık gazetecilerden kaçmaya çalışan Berrak Tüzünataç, bu kez muhabirleri bekletmemek için koşar adımlarla dışarı çıktı. Bu durum karşısında şaşkınlıklarını ifade eden gazetecilere Tüzünataç, “Şaşırmayın artık bendeki değişimin farkına varın. 5 - 6 yıl öncesiyle çok fark var “ yanıtını verdi.
Melisa Şenolsun "Atiye" ile zirveye oturdu! Melisa Şenolsun imdb’nin ‘Star Metre Türkiye’ listesinde birinci sıraya yükseldi. "Atiye" dizisinin oyuncularının yerleştiği zirvede Şenolsun’un ardından rol arkadaşları Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor...
Yağmur Ünal büyük heyecanını anlattı Türkan Şoray'ın Cihan Ünal ile evliliğinden olan kızı Yağmur Ünal, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Cem Yılmaz 'üst akıl'a seslendi! Komedyen Cem Yılmaz, filmine yönelik sosyal medyadan yapılan 'boykot' çağrılarına Twitter hesabından cevap verdi.