Magazin

Demet Şener: "Ne kadar ekmek o kadar köfte" Kısa süre önce Cenk Küpeli ile boşanan Demet Şener, önceki gün konuşulacak bir paylaşımda bulundu.
Barış Arduç 'Uyanış Büyük Selçuklu"ya mı katılacak? Dijital platformda yayınlanacak dizide Gökçe Bahadır ile başrolü paylaşan Barış Arduç'tan ekran müjdesi mi geliyor?
İrem Derici 11 yaş küçük isimle aşk yaşıyor mu? Yaptığı açıklamalar ile magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici uzun zamandır aradığı aşkı buldu mu?
8 aylık hamile olan Tanem Sivar aldığı kiloyla şaşırttı Tanem Sivar, Bozburun Yat Kulübü’nün sahibi Edhem Dirvana ile Aralık 2015’te Avustralya’da evlenmiş, Ağustos 2017’de de oğlu Süleyman’ı dünyaya getirmişti.
Şeyma Subaşı'nın bilekliği 200 bin TL Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile mutluluklarını gözler önüne serdi.
Sinan Akçıl ve Işın Karaca'nın 'bulanık su' polemiği büyüyor Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın önceki gün düzenlenen nikah törenine aralarında, Semiraris Pekkan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Selin İmer-Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 40 kişi katılmıştı.
Kartalkaya'da yere kapaklanan Burcu Şendir kafa travması geçirdi! Kask takmadan kaydığı öğrenilen Şendir, ambulansla Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.