Magazin

Selen Görgüzel'den 'ayak' paylaşımı
Selen Görgüzel'den 'ayak' paylaşımı Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ile evli olan Selen Görgüzel Alkan, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Alkan ayaklarıyla ilgili soruyu da yanıtsız bırakmadı.
Gözyaşı döken Emina sosyal medya hesabında ne yazdı?
Gözyaşı döken Emina sosyal medya hesabında ne yazdı? Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic dün akşam saatlerinde rahatsızlanan köpeği için apar topar veterinere taşınmış ve köpeği Lola için döktüğü gözyaşları kendisini takip eden muhabirler tarafından görüntülenmişti.
Metin Arolat'tan rock sürprizi
Metin Arolat'tan rock sürprizi Müziğe 8 yıl ara veren Metin Arolat pop-rock tarzında bir albümle geri dönüyor.
Mehmet Ali Erbil hakkında şaşırtan aşk iddiası!
Mehmet Ali Erbil hakkında şaşırtan aşk iddiası! Geçtiğimiz hafta bir kez daha rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in hasta yatağında güzel gözlü bir oyuncuyla mesaj trafiğini artırdığı iddia edildi.
Merve Özbey ameliyata alınıyor!
Merve Özbey ameliyata alınıyor! Genç şarkıcı Merve Özbey nazara geldi... Apar topar hastaneye kaldırılan Merve Özbey'in acilen ameliyata alınacağı bildirildi.
Ayşegül Yıldız'a şok dolandırıcılık suçlaması!
Ayşegül Yıldız'a şok dolandırıcılık suçlaması! İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.
Meryem Uzerli'den 'sihirli' paylaşım
Meryem Uzerli'den 'sihirli' paylaşım Son dönemde sık sık estetik müdahaleler yaptırdığı konuşulan Meryem Uzerli, önceki gün Paris'te poz verdi.