Magazin

"Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa" 18. yılına 'Merhaba' dedi
"Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa" 18. yılına 'Merhaba' dedi Magazinin ünlü ve deneyimli gazetecileri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu "Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa" yeni sezonu ile TV8’de canlı yayınla başladı.
Kirayı ödemeden kaçan Uzi, evi de harabeye çevirdi
Kirayı ödemeden kaçan Uzi, evi de harabeye çevirdi Rap şarkıcısı Uzi'nin ev sahibi Elif Obdan, sosyal medyadan ünlü rapçinin 4 aylık kirasını ödemeden kaçtığını ve evi pislik içinde bıraktığını duyurdu.
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile tescilli güzel Demet Şener'in 14 yaşındaki oğulları Ömer, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer olmuş, 27 Ağustos'ta da babası, annesi ve ablası İrem ile Madrid'e taşınmıştı.
Amber Heard yine Johnny Depp'i suçladı
Amber Heard yine Johnny Depp'i suçladı 2015-2017 yılları arasında Johnny Depp'la evli kalan ancak boşanmaları, sonrasında açılan iftira davaları ve skandallarla birlikte yıllarca mahkeme salonlarına taşınan Amber Heard cephesinden yeni haber var.
Şevket Çoruh'a sürpriz teklif
Şevket Çoruh'a sürpriz teklif FOX için çekilecek olan "Küçük Anne" kod adlı dizi için çok titiz bir çalışma yapılıyor.
Yonca Evcimik'ten 60. yaş kutlaması
Yonca Evcimik'ten 60. yaş kutlaması 1991'deki 'Abone' albümüyle milyonların sevdiği bir isim haline gelen Yonca Evcimik, 60 yaşına bastı. Evcimik, doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Cihangir Ceyhan'a güçlü partner
Cihangir Ceyhan'a güçlü partner "Camdaki Kız" dizisinde sergilediği etkili performansıyla milyonları kendisine hayran bırakan Cihangir Ceyhan, setlere güçlü bir partnerle dönüyor.