Magazin

Ayça Ayşin Turan'dan Alp Navruz açıklaması Ayça Ayşin Turan, adının aşk iddialarına karıştığı ‘Ada Masalı’ dizisindeki rol arkadaşı Alp Navruz’la ilgili konuştu.
Şeyma Subaşı'nın duyarsızlığına Deniz Akkaya'dan tepki Türkiye'nin dört bir yanında yangınlar sürerken Şeyma Subaşı'nın yeni paylaşımları tepki çekti. Tepki gösterenlerden biri de Deniz Akkaya oldu.
Tuğba Özay eleştirilere sert tepki gösterdi Manavgat’ta çiftliğinin yandığını gözyaşları içerisinde anlatan ve felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay, dün İstanbul’da bir kuyumcu açılışında görüntülenmişti.
Gökhan Alkan'dan Nesrin Cavadzade'ye evlilik teklifi Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ‘Alın yazım’ dediği Nesrin Cavadzade’ye önceki gün Datça’da evlilik teklifi etti. Ailelerinde bulunduğu yemekte şaşkına dönen Cavadzade, “Evet” diyerek evliliğe ilk adımı attı.
Marilyn Monroe'nun yaşamı film oluyor Sinema tarihinin en güzel aktrislerinden efsane güzel Marilyn Monroe'nun sansasyonel yaşamı sinema filmi oluyor.
Edis pandeminin acısını çıkarıyor Edis birçok meslektaşı gibi Corona virüs nedeniyle sahnelerden 1.5 yıl uzak kaldı.
Demet Akalın'a takipçisinden sert tepki Türkiye'nin birçok bölgesinde devam eden yangınlar için bir paylaşım yapan Demet Akalın, yaptığı hata nedeniyle takipçisi tarafından çok sert uyarı aldı.