Magazin

Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi!
Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi! Eski eşiyle verdiği velayet savaşı, ilişkilerinin evliyken başladığı iddiaları, müstakbel kayınvalidesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilmesi derken; aşklarına devam eden Özcan Deniz ve Samar Dadgar hakkında ağızları açık bırakan yeni bir iddia daha ortaya atıldı.
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü!
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü! Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan güzel fenomenin cinsiyet öğrenme partisinde trajdenin kıyısından dönüldü.
Kumar borçları yüzünden zor günler geçiren Serdar Ortaç yeni geçim kaynağı buldu
Kumar borçları yüzünden zor günler geçiren Serdar Ortaç yeni geçim kaynağı buldu Neyi var neyi yoksa kumarhanelere kaptıran şarkıcı Serdar Ortaç ayda hatrı sayılır bir gelir getiren yeni bir geçim kaynağı buldu.
Burak Deniz beyaz donuyla seksi olmaya çalışırken Şener Şen oldu!
Burak Deniz beyaz donuyla seksi olmaya çalışırken Şener Şen oldu! "Şahmaran" dizisiyle gündemde olan Burak Deniz, dizi setince çekilen fotoğrafında seksi olduğunu düşünse de sosyal medya kullanıcıları aynı fikirde değildi.
Elif Karlı'nın yüreğine kor düştü! 'Ah kalbim' dedi, okuyanlar hüzünlendi!
Elif Karlı'nın yüreğine kor düştü! 'Ah kalbim' dedi, okuyanlar hüzünlendi! 90'lı yıllarda "Yanına Bırakmam" şarkısıyla meşhur olan şarkıcı Elif Karlı'nın 30 yıllık eşi Ahmet Cengiz Karlı, önceki günlerde yaşamını yitirmişti.
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi?
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi? Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde oynadığı "Şahmaran" dizisi kadrosuyla olduğu kadar sahneleriyle de adından söz ettiriyor.
Pamela Anderson çalınan kaseti için ilk kez konuştu
Pamela Anderson çalınan kaseti için ilk kez konuştu Pamela Anderson, 1996'da mahrem kasetinin çalınmasının yarattığı travmatik etkileri anlattı.