Magazin

Ceyda Düvenci'nin eşiyle 'aşk' pozu tartışma yarattı Son olarak "Öğrenci Evi" isimli dizide rol alan Ceyda Düvenci, tam kapanma sürecinde eşi Bülent Şakrak ve iki çocuğuyla evde zaman geçiriyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Düvenci, eşiyle romantik bir paylaşım yaptı.
Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na gönderme! Survivor 2020'nin final yapmasının ardından ilişki yaşayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile aşklarını gözler önüne seriyordu.
Kanunsuz Topraklar'a bir sürpriz transfer daha Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'i buluşturan dev prodüksiyonlu yeni dizi "Kanunsuz Topraklar"ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.
Can Yaman'ın İtalyan sevgilisinden tektaşlı mesaj Hem Türkiye’de hem de İtalya’da gündemde olan aşıklar Can Yaman ile Diletta Leotta’nın ayrıldığı iddia edilmişti.
Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı köy hayatı yaşamaya karar verdi Yakışıklı oyuncu Kıvanç Kasabalı, bir süredir TRT Belgesel'de ekrana gelen "Şehirden Uzak" adlı belgesel programıyla Türkiye'nin köylerini karış karış geziyor.
Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği Pandemi döneminde Hermes'in de bulunduğu on binlerce TL'lik çantalarda satış patlaması yaşanmıştı. Şimdi de yok satan lüks çantaları koruma yastıkları satışa çıktı.
Demet Özdemir dizi finalinde gelinlik giydi "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde, 'Zeynep' karakterini canlandıran Demet Özdemir, beyazlar içinde verdiği pozla sosyal medyayı salladı.