Magazin

Bebek bekleyen Dila Tarkan 7 ayda 9 kilo aldı
Bebek bekleyen Dila Tarkan 7 ayda 9 kilo aldı Mart ayında Dağhan Doğruer ile evlenen Dila Tarkan 7 aylık hamile...
Zuhal Topal ve Korhan Saygıner'den 14. yıl kutlaması
Zuhal Topal ve Korhan Saygıner'den 14. yıl kutlaması Ünlü tiyatro sanatçısı ve başarılı televizyoncu Zuhal Topal, müzisyen eşi Korhan Saygıner'le 14. evlilik yıl dönümünü kutladı.
Ceren Moray boşanma stresini Alaçatı'da atıyor
Ceren Moray boşanma stresini Alaçatı'da atıyor Ceren Moray uzun süredir birlikte olduğu Fransız sevgilisi Nico Brun ile 2017’de Bodrum’da nikah masasına oturmuştu. Ancak evlilik aşkı öldürdü ve çift beş yılın sonunda iki ay önce boşandı.
Şeyma Korkmaz'dan yeni proje hazırlığı
Şeyma Korkmaz'dan yeni proje hazırlığı En son 'Kuruluş Osman' dizisinde yer alan oyuncu Şeyma Korkmaz, tatil sezonunu açtı.
Reza Zarrab'ın sarışın güzelle fotoğrafı ortaya çıktı
Reza Zarrab'ın sarışın güzelle fotoğrafı ortaya çıktı ABD’de tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Ebru Gündeş'in eski kocası Reza Zarrab, Miami'de lüks bir hayat yaşıyor.
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Almanya'da evleniyor
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Almanya'da evleniyor 7 yıl önce “Kiraz Mevsimi” dizisinin setinde tanışan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu geçtiğimiz haftalarda nişanlanmıştı.
'PoliPop' korosundan sürpriz atak
'PoliPop' korosundan sürpriz atak Şef Tolga Gülen'in önderliğinde tam gaz devam ettikleri müzik yolculuklarında pek çok başarıya imza atan; pozitif ve neşeli uyumlarıyla hayranlık uyandıran PoliPop grubundan sürpriz atak...