Magazin

Yasemin Özilhan beyazlar içinde görüntülendi Beyazlara bürünen Yasemin Özilhan, tarzıyla tüm bakışları üzerine topladı.
Rihanna eski aşkına geri döndü! Rihanna, 2017'den beri birlikte olduğu Hassan Jameel'den ayrıldığını açıkladığı günün akşamında, Drake ile bir mekanda eğlendi.
Farah Zeynep Abdullah - Doğu Demirkol aşkı bu kez bitti! Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah meslektaşı Doğu Demirkol ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Geçen kasım ayında Amerika’da bir film festivaline beraber giden ve dönüşte sevgili olmaya karar veren Farah Zeynep Abdullah ile Doğu Demirkol çifti ayrıldı.
Nuri Bilge Ceylan'a TRT'den ödül TRT tarafından düzenlenen “2. 12 Punto TRT Senaryo Günleri” kapsamında bu yıl ilk kez verilecek olan “Ustaya Saygı TRT Ortak Yapım Ödülü”ne, Nuri Bilge Ceylan’ın yeni film projesine değer görüldü.
Serenay Sarıkaya'nın örgülü saçlarına övgü yağdı Güzelliğiyle milyonlarca hayrana sahip olan Serenay Sarıkaya, örgülü saçlarıyla çektiği pozlarını Instagram hesabında paylaştı.
Berk Oktay soluğu İstanbul'da aldı 'Savaşçı' dizisinde 'Kaan Bozok' karakterini canlandıran Berk Oktay, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan yakışıklı oyuncuya, sevenleri yoğun bir ilgi gösterdi.
Yasemin Kutsi'den 24 Ocak Cuma Burç Yorumları Burcunuzu neler bekliyor?.. Ünlü astrolog Yasemin Kutsi, Sacit Aslan TV'de siz kıymetli okuyucularımız için yorumladı...