Magazin

Şeyma Subaşı sevgilisiyle tekne tatiline çıktı Şeyma Subaşı ile çıktığı Bodrum tatilinde haftalığı 150 bin Euro (yaklaşık 1.5 milyon TL) olan mega yat kiralayan Mohammed Elsaloussi, teknelerini Gümbet’te bulunan bir otelin önüne demirledi.
Nil Karaibrahimgil'in teknesinde neler oluyor? Nil Karaibrahimgil’in teknesinde skandallar bitmiyor. Geçtiğimiz aylarda Sinan Çetin’in uluorta mayosunu değiştirdiği teknede bu kez Serdar Erener başroldeydi.
Saadet Işıl Aksoy yangın fırsatçılarına ateş püskürdü! Marmaris'te evi olan Saadet Işıl Aksoy, fırsatçılara ateş püskürdü: "Kâr etmek için malzemeleri fahiş fiyata satıyorlar. Halbuki biz onların da dükkanı yanmasın diye malzeme alıyoruz"
Emre Kınay: "Hiç mi utanmıyorsunuz?" Tiyatro sanatçısı Emre Kınay, sosyal medya hesabından orman yangınlarıyla ilgili yaptığı videolu paylaşımda sert ifadeler kullandı.
Amy Winehouse hakkında yürek burkan gerçek Britanyalı şarkıcı Amy Winehouse'un hayatını kaybetmeden önce 36 gün boyunca neredeyse hiçbir şey yemediği ortaya çıktı.
Aslıhan Gürbüz'ün yeni filmi festivallerde yarışacak 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisindeki "Merve Aksak" karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Gürbüz yeni projeyle izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.
Melis Sezen: "Derin'den çok şey öğrendim" Oyuncu Melis Sezen bilinmeyen yönlerini anlattı.