Magazin

Tüm birikimini kaybeden Mustafa Uslu şimdi de Schumacher'in peşine düştü
Tüm birikimini kaybeden Mustafa Uslu şimdi de Schumacher'in peşine düştü Bir filmi icralık diğeri davalık olan yapımcı Mustafa Uslu, tüm birikimini kaybetti. Almanya'ya yerleşmeye karar veren Mustafa Uslu Michael Schumacher’in filmini yapmak için ünlü pilotun eşi Corinna ile görüştüğünü söylüyor.
Kızılcık Şerbeti'nde Settar Tanrıöğen'in yerine hangi isim gelecek?
Kızılcık Şerbeti'nde Settar Tanrıöğen'in yerine hangi isim gelecek? Kızılcık Şerbeti dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin Abdullah Ünal’ı Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması sonrası sete dönmesi zorlaşınca yapım şirketi Gold Film yeni bir karar almak zorunda kaldı.
Derya Uluğ, 'Fenerlilere Galatasaray için hakaret ettirdi' iddiasına ne dedi?
Derya Uluğ, 'Fenerlilere Galatasaray için hakaret ettirdi' iddiasına ne dedi? Derya Uluğ'un son konserinde Sezen Aksu'nun "Şinanay" şarkısını söylerken Fenerbahçeli taraftara Galatasaray taraftarı için küfrettirdiği ileri sürülmüştü.
Bilal Yiğit Koçak'a sürpriz partner
Bilal Yiğit Koçak'a sürpriz partner NGM’nin fenomen dizisi Kardeşlerim’de hayat verdiği “Ömer” karakteriyle yıldızı parlayan Bilal Yiğit Koçak haziran ayında film çekecek.
Charlize Theron malikanesini satıp Şişli'den ev alamıyor!
Charlize Theron malikanesini satıp Şişli'den ev alamıyor! Oscarlı oyuncunun süper lüks malikanesi sosyal medyayı karıştırdı! Charlize Theron'un evi Şişli'de bir apartman dairesi etmiyor...
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir'in evlilik muamması
Ebru Gündeş ve Murat Özdemir'in evlilik muamması Şarkıcı Ebru Gündeş'in iş insanı Murat Özdemir ile evlenip evlenmediği merak konusu oldu.
Ferhan Tülmen TRT1’in "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinde
Ferhan Tülmen TRT1’in "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinde Ekranın sevilen yüzü Ferhan Tülmen, TRT1’in Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatan "Mehmed: Fetihler Sultanı" dizisinin kadrosuna dahil oldu.