Magazin

Merve Boluğur evliliğe yeşil ışık yaktı! 2017 yılında Murat Dalkılıç'tan boşanan Merve Boluğur, aşka kapılarını kapamadığını ve yeniden evlenmeye sıcak baktığını söyledi.
Serkay Tütüncü: "Aldatmak hem saygısızlık hem yorucu" Son dönemin parlayan yıldızlarından Serkay Tütüncü, "Masumiyet"te canlandırdığı karakterin aksine, gerçek hayatta "İkinci bir seçenek oluştuysa birinci bitmiştir" diyecek kadar net.
Nebahat Çehre ihtiyaç sahiplerini unutmadı Türk sineması ve sahnelerin efsane isimlerinden Nebahat Çehre'den duygulandıran destek.
Yenenler çifti: "Çocuk yapmaya özendiriyoruz" Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti önceki gün Etiler'deydi. Çocukları Kuzey'i oyun okuluna getirdiklerini söyleyen ikili, habercilerle ayaküstü sohbet etti.
Hadise’den Reza Zarrab tepkisi! Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ileri sürdü. Hürriyet Gazetesi'nin, Gündeş’in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu ve ikilinin birkaç kez Amerika’da buluştuğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
Han'ın bodrumda sakladığı kişi Uygar mı? "Masumlar Apartmanı" isimli dizide terapiye başlamasına rağmen herhangi bir iyileşme görülmeyen Han'ın, apartmanın kazan dairesine birisini zincirle bağlayarak alıkoyması dizinin takipçilerinin büyük tepkisini çekmişti. "Bu kadar da olmaz" diyen izleyiciler o kişinin kim olduğunu merak ediyor.
Akıncı’nın Taşkın Komiser’i kardeşiyle birlikte nasıl ölüm tehlikesi atlattı? ATV dizisi Akıncı’nın Taşkın Komiser’i Mustafa Açılan, başından geçen trajik olayı anlattı.