Magazin

Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük"
Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük" Oğullarının flörtlerine karıştığı haberleriyle sürekli gündeme gelen sosyetik isim Arzu Sabancı ile ilgili son dedikodu şoke etti.
Ali Rıza Binboğa oyuncu Fırat Çelik'e ağzına geleni söyledi: "Havasız kalmış!"
Ali Rıza Binboğa oyuncu Fırat Çelik'e ağzına geleni söyledi: "Havasız kalmış!" Yılların şarkıcısı Ali Rıza Binboğa, yakışıklı oyuncu Fırat Çelik'e kafayı fena taktı. 73 yaşındaki isim; Fırat Çelik'e ağzına geleni söyledi.
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel arasında neler oluyor? "Çocukları göremiyorum"
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel arasında neler oluyor? "Çocukları göremiyorum" Eski eşler Emre Altuğ ve Çağla Şıkel aynı gün farklı noktalarda objektiflere yansıdı.
Selami Şahin yoldan geçen kadınları elinden tutup ofise davet ediyor!
Selami Şahin yoldan geçen kadınları elinden tutup ofise davet ediyor! Selami Şahin'in Etiler'deki ünlü bir AVM'nin önünü mesken tutup yoldan geçen kadınları sürekli ofisine davet etmesi, çevredekileri rahatsız ediyor.
Hande Erçel ve Demet Özdemir'in soğuk savaşı sürüyor
Hande Erçel ve Demet Özdemir'in soğuk savaşı sürüyor Son dönemin ünlü oyuncuları Hande Erçel ile Demet Özdemir'in yıldızının barışmadığı biliniyor.
Cansu Dere'den hem ayrılık hem de birleşme haberi
Cansu Dere'den hem ayrılık hem de birleşme haberi "Ezel" , "Şahsiyet" ve "Sadakatsiz" gibi dünya çapında izlenen projelerde rol alan oyuncu Cansu Dere'nin yeni adresi belli oldu.
Selin Gökbakar'dan şoke eden haber! Sevenleri üzgün!
Selin Gökbakar'dan şoke eden haber! Sevenleri üzgün! Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve yaklaşık üç yıl birlikte olduğu Selin Ortaçlı 2015 yılında evlenmişti.