Magazin

Sevda Demirel sorusu Hande Ataizi'ni kaçırdı!
Sevda Demirel sorusu Hande Ataizi'ni kaçırdı! Bodrum’daki bikinili fotoğrafları ile gündeme gelen oyuncu Hande Ataizi, önceki gün Ortaköy’de bir tanıtıma katıldı.
Mahsun Kırmızıgül ailece mavi tura çıktı
Mahsun Kırmızıgül ailece mavi tura çıktı Mahsun Kırmızıgül, avukat eşi Ece Binay ve çocukları Lavin ile bodrum tatiline devam ediyor.
Ekranlar jönlerin savaşına sahne olacak
Ekranlar jönlerin savaşına sahne olacak Eylül'de Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Tolgahan Sayışman ve Burak Özçivit karşı karşıya geliyor.
Demet Akalın'ın hırsızlıkla suçladığı kuzeni davayı kazandı!
Demet Akalın'ın hırsızlıkla suçladığı kuzeni davayı kazandı! Şarkıcı Demet Akalın; oğlu Yağız'ın tedavisi için kendisinden yardım talebinde bulunan kuzeni Şehbal Civeleker hakkında 'hırsız' ifadesini kullanmıştı. Civeleker, Akalın'a açtığı manevi tazminat davasını kazandığını açıkladı.
Eda Ece: "Hiç acımadılar! Beni bitirdiler"
Eda Ece: "Hiç acımadılar! Beni bitirdiler" Önceki haftalarda basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Çeşme tatilinde görüntülenen oyuncu Eda Ece, tatilini bitirip İstanbul’a döndü. Güzel oyuncu, önceki gün rol aldığı dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile Cihangir’deydi.
Ebru Şallı'nın küçük oğlu lenf kanseri mi?
Ebru Şallı'nın küçük oğlu lenf kanseri mi? Ebru Şallı, "Oylum Talu ile Burası Haftasonu" programında yürek burkan bir itirafta bulunmuştu. "Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz" diyen Ebru Şallı, oğlu Pars’ın durumunun şu an daha iyi olduğunu ifade ederken, hastalığın ismini vermekten kaçınmıştı.
Cem Yılmaz, Defne Samyeli'ni kahkahalara boğdu
Cem Yılmaz, Defne Samyeli'ni kahkahalara boğdu Bodrum’daki tatillerine devam eden Cem Yılmaz ve Defne Samyeli yeni bir akım olan yaşlılık fotoğraflarına bakıp bakıp kahkahalara boğuldular.