Magazin

Ezgi Eyüboğlu güllere boğuldu! Spor adamı Sinan Engin’in oğlu Oğulcan, şarkıcı Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'ın eski eşi oyuncu Ezgi Eyüboğlu 2020’de aşk yaşamaya başlamıştı.
Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı çiftinden flaş nikah kararı! Beraberlikleri bir dargın bir barışık devam eden Akçıl ile Kıratlı, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.
Neslihan Atagül'den herkesi üzen haber Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, hızla kilo kaybetmesi sonucunda geçtiğimiz hafta hastaneye gitmişti. Doktorlar, Atagül'e "bağırsak sendromu" teşhisi koymuştu.
Şeyma Subaşı sevgilisinin lüks araçlarını görücüye çıkarınca olanlar oldu! Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olduğu iddia edilen Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, Instagram'dan sevgilisiyle pozlarını paylaşmaya devam ediyor.
Merve Şarapçıoğlu'nun Berk Oktay'a öfkesi dinmiyor Geçen yıl evliliklerini olaylı bir şekilde bitiren Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasındaki kavga büyüyor.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun ailece kar keyfi Beren Saat ile Kenan Doğulu, İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışından sonra kar topu oynadı.
Cemre Kemer bebeğinin cinsiyetini açıkladı Sekiz yıldır birlikte olduğu Emir Medina ile geçtiğimiz ay evlenen Hepsi grubunun eski solisti Cemre Kemer, üç aylık hamile...