Magazin

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'ni kahkahalara boğdu
Cem Yılmaz, Defne Samyeli'ni kahkahalara boğdu Bodrum’daki tatillerine devam eden Cem Yılmaz ve Defne Samyeli yeni bir akım olan yaşlılık fotoğraflarına bakıp bakıp kahkahalara boğuldular.
DJ Kerimcan Durmaz'a büyük şok!
DJ Kerimcan Durmaz'a büyük şok! Kerimcan Durmaz tarafından Sarallar Suç Örgütü’ne şikayet edilen ve bu şekilde örgüt lideri Savaş Sarmusak’ın talimatıyla tehdit edilen Arto olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Serenay Sarıkaya'nın bikinili paylaşımına rekor beğeni
Serenay Sarıkaya'nın bikinili paylaşımına rekor beğeni Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.
Baba-Oğul arasında neler oluyor?
Baba-Oğul arasında neler oluyor? Usta şarkıcı Selçuk Ural ve oğlu Hakan Ural arasındaki buzlar eridi mi? 'Soyadımı geri istiyorum' dediği iddia edilen Selçuk Ural ve 'Babalar Günü' mesajı olay olan Hakan Ural arasında neler oluyor?
Özcan Deniz ve boşandığı eşi bir an olsun ayrılmıyor
Özcan Deniz ve boşandığı eşi bir an olsun ayrılmıyor Geçen ay boşanan Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti Yalıkavak’ta aşk tazeliyor.
Metin Yıldız sevgilisini darp mı etti?
Metin Yıldız sevgilisini darp mı etti? Oyuncu Metin Yıldız ve sevgilisi Gözde Kayra’nın eğlenceli gecesi karakolda bitti. Yıldız tarafından darp edildiğini iddia eden Kayra, “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” dedi
Youtuber Reynmen üç şarkıcıyı mahkemeye veriyor!
Youtuber Reynmen üç şarkıcıyı mahkemeye veriyor! İlk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte ise 3 milyon tıklanan şarkısı, şu sıralar 22 milyon dinlenmeyi aşan Reynmen; Aleyna Tilki, Işın Karaca ve Demet Akalın'a 1 TL’lik manevi tazminat davası açmaya hazırlanıyor.