Magazin

Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir aynı projede buluşuyor! Kerem Bürsin’in eski aşkı Serenay Sarıkaya ile son dönemde yakışıklı oyuncuyla ismi anılan Demet Özdemir, bir yardım projesinde bir araya geldi.
Ezgi Mola uzatmalı aşkıyla evleniyor! Pandemi döneminde kiracılarından kira almayarak takdir toplayan gayrimenkul zengini oyuncu Ezgi Mola, karantina döneminde işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlilik kararı aldı. Çift Eylül ayında nikâh masasına oturuyor.
Tolga Mendi: "Maske yasağı bitmedi mi ya?" 'Yeni Gelin' dizisiyle adını duyuran oyuncu Tolga Mendi, önceki gün Bebek sahilinde görüntülendi.
Meryem Uzerli, evliliğe giden aşkı bitirdi! Çağlar Ertuğrul, üç yıllık sevgilisinden ayrıldı. İddialara göre neden ise Meryem Uzerli’ydi. Bir film projesi için geçtiğimiz aylarda bir araya gelen ikilinin samimiyeti, yakışıklı oyuncunun evliliğe giden aşkını bitirdi.
Prenses Diana'nın ölümü hakkında korkunç iddia! ABD Başkanı Donal Trump’ı tehdit eden ünlü hacker grubu Anonymous, Prenses Diana’nın ölüm nedenine dair belgeler yayınladı. Grup elindeki belgelerde Diana'nın İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından öldürüldüğünü ve bunun bir kaza olmadığını iddia etti.
Burcu Kara: "Köyümden İstanbul'a gelmiş gibiyim" Koronavirüs salgını nedeniyle kendisini izole eden oyuncu Burcu Kara, bu sürece dair duygu ve düşüncelerini takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.
Gökçe Bahadır deneyime önem veriyor Oyuncu Gökçe Bahadır, Instagram'da bir canlı yayına katıldı.