Magazin

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasında neler oluyor?
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasında neler oluyor? Oyuncu Serenay Sarıkaya, muhabirlerin eski aşkı Cem Yılmaz ile alakalı sorularına, "Oyundan geldim, yorgunum. Görüşürüz" yanıtını vererek merak uyandırdı.
Zeynep Gülmez'in en zor oyunu
Zeynep Gülmez'in en zor oyunu 7 günlük turnenin dönüş yolunda gerçekleşen acı kazada hayata veda eden isimlerden Tolga Güleryüz'ün eski eşi oyuncu Zeynep Gülmez; dün akşam "Çılgın Zamanlar" isimli oyunun galasında sahneye çıktı.
Aslı Enver'le ilgili tazminat yalanı
Aslı Enver'le ilgili tazminat yalanı Aslı Enver yüzü olduğu Disney Plus için başrolünü Mehmet Günsür’le paylaştığı “Arayış” dizisinin ilk sezonunu çekmiş FOX için de “Benim Adım Farah” dizisinde oynamaya hazırlanıyordu.
Ünlü model ve arkadaşı bindiği takside mahsur kaldı!
Ünlü model ve arkadaşı bindiği takside mahsur kaldı! Genç model Deniz Sarı ve arkadaşı, evlerine gitmek için bindikleri takside mahsur kaldığını iddia etti.
Davide Sanclimenti: "Bıyıklı bir adam beni tokatladı!"
Davide Sanclimenti: "Bıyıklı bir adam beni tokatladı!" İngiltere'de katıldığı "Love Island" programını Davide Sanclimenti ile beraber kazanan Türk kızı Ekin Su Cülcüloğlu, ülkenin en popüler ismi olup çıktı.
Rafet El Roman 4 dilde şarkı söyledi
Rafet El Roman 4 dilde şarkı söyledi Ünlü şarkıcı Rafet El Roman uzun süre sonra İstanbul'da sahne aldı.
Richard oyunu tiyatroseverlerle buluştu
Richard oyunu tiyatroseverlerle buluştu Okan Bayülgen'in Shakespeare'in III. Richard'ını uyarlayarak sahneye taşıdığı "Richard" oyunu tiyatroseverlerle buluştu.