Magazin

İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı!
İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı! Yakışıklı oyuncu İlhan Şen uzun süredir "Selahaddin Eyyubi" dizisinin başlamasını bekliyordu.
Pınar Eliçe hangi ünlü ismin saçlarına yapıştı?
Pınar Eliçe hangi ünlü ismin saçlarına yapıştı? Sahnelerin güzel assolisti Pınar Eliçe, "Söylemezsem Olmaz" programında güzelliği, neşesi ve enerjisiyle çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Suzan Tektaş'ın Buse Varol ile problemi bitmiyor! Şoke eden beğeni!
Suzan Tektaş'ın Buse Varol ile problemi bitmiyor! Şoke eden beğeni! Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın "Buse bana nedense son krizden sonra samimi gelmiyor. Sanki fırsatı bulunca gidecekmiş gibi duruyor" şeklindeki yorumu beğenmesi herkesi şoke etti.
Defne Samyeli müstakbel damadı Baran Tınaz sorulunca tedirgin oldu!
Defne Samyeli müstakbel damadı Baran Tınaz sorulunca tedirgin oldu! Defne Samyeli, kızı Deren Talu'nun sevgilisi Baran Tınaz ile olan ilişkisinin sona ermesi hakkında sorulan soru karşısında tedirgin oldu.
Söylemezsem Olmaz muhteşem kadroyla ekrana döndü
Söylemezsem Olmaz muhteşem kadroyla ekrana döndü Bir ekran klasiği "Söylemezsem Olmaz" Pınar Eliçe, Bircan Bali ve Ebru Şancı ile gündemi belirliyor.
Almeda Abazi sakinleştiricilerle ayakta kalabiliyor
Almeda Abazi sakinleştiricilerle ayakta kalabiliyor Deprem felaketi sonrası psikolojisi bozulan Almeda Abazi, 6 Şubat’tan beri ilk kez önceki akşam eşi Tolgahan Sayışman’la dışarıya çıktı.
Hazal Kaya bebeğinin 40'ı çıkar çıkmaz sete koştu!
Hazal Kaya bebeğinin 40'ı çıkar çıkmaz sete koştu! Meslektaşı Ali Atay ile olan evliliğinden ikinci kez çocuk sahibi olan Hazal Kaya, 40 gün önce kızını kucağına almıştı.