Magazin

Cavit Çetin Güner: "Liman yakmak bizim işimiz" Karizmatik oyuncu Cavit Çetin Güner, iki kez evlendiği için “Liman yakmak benim işim. Artık ilişkide kendimi değil, karşımdaki insanı kendimden korumak istiyorum” diyor.
Ebru Cündübeyoğlu: "Akciğerimi okudum" Ebru Cündübeyoğlu, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği’nin hayata geçirdiği "Akciğerimizi Okuyoruz" kampanyasına sosyal medyadan destek oldu.
Buğra Gülsoy: "Her gün daha da olgunlaştım" "Uyanış Büyük Selçuklu"da 'Sultan Melikşah' karakterini canlandıran Buğra Gülsoy, böyle bir proje içerisinde yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.
Doğa Rutkay: "Gelenekselci bir anneyim" Oyuncu Doğa Rutkay, TRT 2’de ekrana gelen "Film Gibi Hayatlar" programına katıldı.
Peker Açıkalın cephesinden flaş haber Uzun süredir ekranda görünmeyen Peker Açıkalın'ı çok özleyen hayranları ünlü oyuncudan yeni bir haber alamıyordu.
Masumlar Apartmanı'nın yıldızı özel hayatında çok mutlu TRT 1’deki "Masumlar Apartmanı"nın yıldızı Merve Dizdar, oyuncu eşi Gürhan Altundaşar ile Zorlu AVM’de görüntülendi.
Demet Akalın'dan 'Çağla' savunması Demet Akalın ve Alişan'ın cuma günkü yayınlarına Real Çağla konuk oldu. 33 yaşındaki popçunun programa katılması, Demet Akalın ve Deniz Seki arkadaşlığının bitmesine neden oldu.