Magazin

Sevcan Orhan'ın sesinden 'Unutulur' beğenildi Türk Halk Müziği'nin güçlü sesi Sevcan Orhan, Banu Kırbağ tarafından meşhur olan "Unutulur" şarkısını yeniden yorumladı...
Aslı Orcan sevimli kızıyla objektiflere poz verdi Oyuncu Aslı Orcan Dikinciler ve kızı Lal, önceki gün bir AVM'de akvaryum gezintisine çıktı. Bin bir çeşit deniz canlıları, penguenler ve Amazon Ormanları'nı hayranlıkla izleyen anne ve kızı objektiflere poz verdikten sonra alışveriş yaptı.
Dila Tarkan zirvede göbek attı Kış mevsiminin gözde merkezlerinden Bolu Kartalkaya’da hafta sonu özel bir davet vardı.
Mehmet Turgut: "Evlilik muhteşem bir şey" Fotoğrafçı Mehmet Turgut, önceki gece eşi Ada Sanlıman ile Beyoğlu'nda görüntülendi.
Beyin ameliyatı geçiren Ahmet Tatlı'nın sağlık durumu nasıl? Beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet'in sağlık durumunu annesi Adalet Sara, açıkladı.
Fulya Zenginer'den pembeler içinde hamilelik pozları "Küçük Kadınlar" dizisindeki performansıyla hafızalara kazınan ünlü oyuncu Fulya Zenginer'den yeni hamilelik pozları geldi.
Tuba Büyüküstün ile Murat Boz yine bir arada Aşk yaşadıkları konuşulan ancak daha önce haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Tuba Büyüküstün ile Murat Boz, aylar sonra yine aynı karede görüntülendi. Çiftin samimi halleri ve Boz'un Büyüküstün'e bakışları dikkatlerden kaçmadı.