Magazin

“Balarısı Ahmet” vefat etti
“Balarısı Ahmet” vefat etti Türkiye’de müzikli komedyenliğin öncülüğünü yapan, dünyanın önde gelen ağız armonikası virtüozlarından “Balarısı Ahmet” olarak bilinen Ahmet Faik Şener, İstanbul’da 97 yaşında vefat etti.
Alessandra Ambrosio Marmaris'te tatil yapıyor
Alessandra Ambrosio Marmaris'te tatil yapıyor Türkiye yine çok ünlü bir ismi ağırlıyor. Victoria’s Secret’ın eski mankeni Alessandra Ambrosio, önceki gün Marmaris'e geldi.
Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım"
Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım" Rockçı Teoman, müziğin dinginleştirici gücünden bahsederek, "Yaptığım işlerin gençleri etkilediğinin farkındayım. Bir sevenim ‘Ayna' şarkısıyla intihar etmekten vazgeçti" dedi.
Esra Kazancıbaşı hırsızları nasıl kovaladığını anlattı
Esra Kazancıbaşı hırsızları nasıl kovaladığını anlattı Geçen yıl hayatını kaybeden oyuncu Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı, hastalıkta, sağlıkta el ele geçen 20 yıllık beraberliklerini ve aşklarını bir kitapta toplamıştı.
Pınar Deniz rakiplerini sollayarak zirveye yerleşti
Pınar Deniz rakiplerini sollayarak zirveye yerleşti Son dönemde "Yargı" dizisi ve "Aşkın Kıyameti" adlı filmde oynayan Pınar Deniz, tüm dünyada 11 milyonu aşkın isim arasında 1709. oldu. Pınar Deniz, Türk oyuncularda ise zirveye yerleşti.
Demirel ailesinin bitmeyen tatili
Demirel ailesinin bitmeyen tatili Fenerbahçe'de futbol kariyerini noktalayan Volkan Demirel, eşi Zeynep Sever Demirel, kızları Yade ve Yeda ile Bodrum'da tatillerini sürdürüyor.
Pelin Karahan çocuklar gibi şen
Pelin Karahan çocuklar gibi şen Pelin Karahan son iki yıldır tatilde üzerinde pareo veya plaj elbisesi olmadan poz vermiyordu.