Magazin

Çağla Şıkel'in "sakladığı sırrı" ortaya çıktı!
Çağla Şıkel'in "sakladığı sırrı" ortaya çıktı! Bronz ten denince akla ilk gelen ve herkesi kıskrandıran güzel manken Çağla Şıkel, ‘Cildimin lekelenmemesi için 4 yıldır güneşe çıkmıyorum’ diyerek şaşırttı.
Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam dudak uçuklattı!
Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam dudak uçuklattı! 'Diriliş Ertuğrul'un devam niteliğinde çekilen 'Diriliş Osman' dizisi çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak başrolde oynayacak olan Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam belli oldu.
Cem Yılmaz muhabirleri haşladı!
Cem Yılmaz muhabirleri haşladı! 14’üncüsü düzenlenecek olan çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, 12-15 Eylül tarihleri arasında Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Reynmen karakolluk oldu!
Reynmen karakolluk oldu! Sosyal medya fenomeni şarkıcı Reynmen şöhret sarhoşluğu mu yaşıyor? Sosyal medyada ünlenen isim kendisine soru yönelten muhabire saldırdı.
Umut Evirgen bambaşka bir heyecan içinde
Umut Evirgen bambaşka bir heyecan içinde Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün işletmeci sevgilisi Umut Evirgen, şu sıralar farklı bir heyecan içinde.
Bade İşçil akla karayı seçti!
Bade İşçil akla karayı seçti! Üç yıllık evliliklerini 2016’da olaylı bir şekilde bitiren Bade İşçil ile Malkoç Sualp, önceki akşam bir sanat etkinliğinde karşılaştı. Güzel oyuncu, yanında sevgilisi olan eski eşiyle aynı kareye girmemek için akla karayı seçti.
Gülben Ergen'den evlat nöbetindeki annelere destek
Gülben Ergen'den evlat nöbetindeki annelere destek Sanatçı Gülben Ergen’den Diyarbakır’da HDP binası önünde nöbet tutan annelere destek mesajı geldi.