Magazin

Yıldız Tilbe: "Size poz vereyim canlarım" Şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki akşam Akmerkez'de görüntülendi. Mağazaları gezip alışveriş yapan şarkıcı, rahat kıyafet tercihiyle dikkat çekti.
Amine Gülşe'nin ‘Bir Türk Masalı’ heyecanı Arsenalli Mesut Özil'le evlendikten sonra kariyerine kısa bir mola veren Amine Gülşe, beyaz perde için geri sayımda...
Melisa Sözen rol arkadaşlarını övecek kelime bulamadı Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte bir dizide rol alan oyuncu Melisa Sözen, önceki akşam Cihangir'de sevgilisi Harun Tekin ile kahve içerken görüntülendi.
Hülya Avşar'ın son paylaşımına 70 bin beğeni! Instagram hesabını aktif kullanan Hülya Avşar, bu defa cesur bir pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.
Madonna hakkında telaşlandıran gelişme! Madonna, Lizbon'daki konserini 45 dakika kala iptal ederek mevcut turnesindeki sağlık sorunlarıyla gecikme ve iptallere bir yenisini daha ekledi.
Yeşim Salkım'dan duygulandıran paylaşım Kızlarıyla geçirdiği keyifli anlarını sosyal medya hesabından paylaşan sanatçı Yeşim Salkım, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Ünlü çift yeni yaşlarını birlikte kutladı 26 Ocak doğumlu olan Cansu Tosun, önceki akşam yakın dostları ve eşi ile ortak bir kutlama yaptı.