Magazin

Can Yaman sıkıntıdan cama çıktı Bebek'te bulunan lüks dairesinde sıkıntılı günleri atlatmaya çalışan Can Yaman dün camdan bakarken poz verdi.
Ünlü sosyetik güzelin gözünü 'botoks' bürüdü! "Botoks zamanım geldi, ne yapacağım" diyen sosyetenin ünlü güzeli Zincirlikuyu'da bulunan AVM'de muayenehanesi olan ünlü doktora yalvarıp yakardı.
Ece Uslu nakit 600 bin lirasını paylaştı! Oyuncu Ece Uslu, karantina günlerinde para koleksiyonunu sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerini, Türk Lirası'ndan altı sıfır atılmadan önceki günlere götürdü.
Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş ile 10 km yürüdü Ebru Şallı ve iş adamı eşi Uğur Akkuş, hafta sonu orman ve sahil kenarlarında spor ve yürüyüş yapmanın yasaklanmasından dolayı, önceki gün soluğu Sarıyer'de aldı.
Fahriye Evcen’den karantina meydan okuması Oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyanın son dönem modasına uydu ve bir meydan okuma gerçekleştirdi.
Türkücü Yusuf Harputlu'ya hapis cezası Mağaza çalışanı iki kadını darp eden türkücü Yusuf Harputlu, 9 ay hapse mahkum edildi. Ünlü türkücü, 5 yıl içinde başka suç işlediği için cezası ertelenmedi.
Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftinin bebekleri doğdu İngiltere takımlarından Arsenal'de forma giyen ünlü futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, ilk bebeklerini kucağına aldı. Çift kızlarına, "Eda" ismini verdi.