Magazin

Demet Akalın'ın gömleğine ödediği fiyat şaşırttı Kıyafetlerine harcadığı yüksek paralarla tanınan Demet Akalın'ın giydiği gömleğin fiyatı duyanları şaşırttı.
Nebahat Çehre 'gerçek kürk' demeye çekindi Kürk tartışmasına yılların oyuncusu Nebahat Çehre de katıldı.
Altan Karındaş hayata gözlerini yumdu On yıldır Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde kalan usta tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı Altan Karındaş, yaşlılığa bağlı yaşadığı rahatsızlık nedeniyle bir ay önce hastaneye kaldırılmıştı.
Şarkıcı Alya'yla aşk yaşayan Eren Hacısalihoğlu fena sobelendi! Şarkıcı Alya ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Eren Hacısalihoğlu, önceki gün futbolcu Oktay Derelioğlu'nun eski eşi Sezer Çakır ile objektiflere takıldı. Sürpriz ikilinin arasında ne olduğu merak konusu oldu.
Berrak Tüzünataç - Uraz Kaygılaroğlu aşkı belgelendi Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç'ın aşk yaşadığı iddiaları doğru çıktı.
Özer Arkun'un darp davasında flaş gelişme Evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet ve cinsel saldırı uyguladığı iddiasıyla yargılanan Rubato grubunun solisti Özer Arkun, sevgilisi Burcu Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu...
Elif Ece Uzun'u darp eden eşine 3 gün zorlama hapis İkiz çocuklarının babası Mehmet Tuş'un kendisini dövdüğünü iddia edip 2 ay uzaklaştırma kararı aldıran manken Elif Ece Uzun, yeniden yargıya başvurdu.