Magazin

Hale Soygazi, Murat Şar'ın annesi değil!.. İşte o belge!
Hale Soygazi, Murat Şar'ın annesi değil!.. İşte o belge! Uzun süre gündemi meşgul eden Murat Şar'ın; Türk Sineması'nın usta oyuncusu Hale Soygazi'nin oğlu olup olmadığı konusunda son sözü Adli Tıp raporu söyledi.
Adriana'yı öğrenen Emir Uyar'ın annesi şok geçirdi!
Adriana'yı öğrenen Emir Uyar'ın annesi şok geçirdi! Sevim Uyar oğlunun 5 yıllık sevgilisinden ayrılıp 2 çocuk annesi, 38 yaşındaki mankenle aşk yaşadığını, Yunan adası Mykonos’ta tatil yaptıklarını gazetelerden öğrenmiş.
Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın mutfağında
Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın mutfağında Kısa bir süre önce sevgilisi Seda Sevin ile yollarını ayıran Kaya Çilingiroğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.
"La Casa de Papel" ekibinden 'İstanbul' açıklaması!
"La Casa de Papel" ekibinden 'İstanbul' açıklaması! Son yılların fenomen dizisi "La Casa de Papel", 3. Sezonuyla 19 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.
Ozan Doğulu ve sevgilisi Arnavutköy'de sobelendi
Ozan Doğulu ve sevgilisi Arnavutköy'de sobelendi 11 yıllık eşi Ece Yosmaoğlu ile yollarını ayıran, Ozan Doğulu önceki gün sevgilisi Hera ile birlikte Arnavutköy’de görüntülendi.
Sevcan Orhan kötü günleri geride bıraktı
Sevcan Orhan kötü günleri geride bıraktı Sanatçı Sevcan Orhan bir süre önce geçirdiği ‘Videotorakoskopi’ operasyonun ardından yaklaşık iki ay sonra Alanya’da sahne aldı.
Tarkan'dan Gediz Deltası desteği
Tarkan'dan Gediz Deltası desteği ‘Gediz mirasımızdır’ hashtag’iyle sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tarkan; “Yetkililerin görevlerini yerine getirmelerini temenni ediyorum” mesajını paylaştı.