Magazin

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi kızlarıyla objektiflere yansıdı Tanınmış çift Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşıyor.
Şarkıcı Gülay'dan herkesi üzen haber "Cesaretin Var mı Aşka?" şarkısıyla 90'lı yıllara damga vuran Şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.
Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz Manisa'da evleniyor Son olarak "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisinde rol alan başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, 7 Temmuz'da evleniyor.
Arzum Onan yeni görüntüsüyle poz verdi Saçlarını kısacık kestiren Arzum Onan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.
Aleyna Tilki 'keko' erkekleri beğeniyor Hayalindeki erkeği tanımlayan Aleyna Tilki: "Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak biri olmalı..." dedi.
Melisa Aslı Pamuk'un ayrılık neşesi Beşiktaş forması giyen yıldız futbolcu Oğuzhan Özyakup ile ilişkisini bitiren tescilli güzel Melisa Aslı Pamuk, önceki gün Bodrum'da konakladığı otelin beach’inde oldukça neşeli görüntülendi.
Evleneceğini Bülent Cankurt'tan öğrenen Buket Aydın isyan etti Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt imzalı habere göre ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bugün nikah masasına oturacaktı...