Magazin

Deren Talu neden sosyal medyanın diline düştü? Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, sosyal medyadan sevgilisiyle pozlarını paylaştı.
Rıdvan Dilmen: ''Kimin terör örgütü liderinin sevgilisi olduğunu anlatacağım'' Rıdvan Dilmen, NTV'de yaptığı değerlendirmelerde MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini kendisinin göreve getirdiğine yönelik iddialara cevap verdi.
Doğuş Çabakçor aynı anda 20 kızla flört etmiş! "Meğer mutlu aile babası portresi çizen ünlü DJ'imiz Doğuş Çabakçor çok çapkınmış..."
İbrahim Kutluay çocuklarıyla kahvaltıda buluştu İbrahim Kutluay, hafta sonunu çocukları İrem ve Ömer ile birlikte geçirdi.
Hadise'den Benek ile yeni poz Şarkıcı Hadise, yakışıklı aşkı Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek ile poz verdi.
Serenay Sarıkaya'nın Bergen projesiyle ilgili şaşırtan iddia 1989’da eşi tarafından öldürülen Bergen ‘Mersin Altın Çilek Ödülleri’nde bir kez daha anıldı.
Yağmur Sarnıç'ın 8 sene hapsi isteniyor Boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç'ın iş yerini basarak kendisini ve otel müdürünü tehdit ettiğini ileri süren eski milli futbolcu Emre Aşık'ın şikâyeti üzerine Yağmur Sarnıç hakkında 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.