Foto Galeri

Farah Zeynep Abdullah - Hande Ataizi gerginliğinde son durum!
Farah Zeynep Abdullah - Hande Ataizi gerginliğinde son durum! Taff Pictures imzalı "Bihter" filminin başrol oyuncuları Hande Ataizi ile Farah Zeynep Abdullah arasında sette başladığı iddia edilen gerginlikte son durum...
600 sosyal medya fenomenine sıkı takip sürüyor
600 sosyal medya fenomenine sıkı takip sürüyor Dilan ve Engin Polat çiftinin 'kara para aklama' suçlamasıyla tutuklanmasının ardından gözler, kısa sürede zenginleşen sosyal medya fenomenlerine çevrildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 600 fenomen hakkında inceleme başlattı.
Afra Saraçoğlu'nun son fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu
Afra Saraçoğlu'nun son fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu "Yalı Çapkını" dizisiyle şöhretini perçinleyen güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, paylaşımıyla gündem yarattı.
Murat Boz hakkında sürpriz aşk iddiası!
Murat Boz hakkında sürpriz aşk iddiası! Yakışıklı popçu Murat Boz, uzun süredir kimseyle birlikte değildi. Ancak şimdilerde oyuncu Gülper Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor.
Müge Dağıstanlı: "Pazara gidip yer sofrası kurmaya başladılar"
Müge Dağıstanlı: "Pazara gidip yer sofrası kurmaya başladılar" Dilan - Engin Polat'ın özel uçaklı altın kahveli günlerini cezaevinin izlemesi onlara özenen başka sosyal medya fenomenlerinde "uyandırma servisi" etkisi yarattı. Artık pırıltılı hayatlarını sergilemek yerine maneviyata seslenmeyi tercih ediyorlar.
Burak Deniz Hande Erçel-Serenay Sarıkaya kıyaslamasına tepki gösterdi
Burak Deniz Hande Erçel-Serenay Sarıkaya kıyaslamasına tepki gösterdi Lüks bir giyim markasının reklam yüzü olan Burak Deniz, 2. sezonu yayınlanacak olan Şahmaran’daki partneri Serenay Sarıkaya ile “Bambaşka Biri” dizisindeki partneri Hande Erçel’in kıyaslanmasına tepki gösterdi.
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor Dilan ile Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu şüphelilere ilişkin soruşturma dosyasındaki en önemli delillerden biri, Gazeteci Murat Ağırel'e bir itirafçının anlattıkları oldu.