Foto Galeri

İlker Kaleli: "Sabah akşam İspanyol oldum!"
İlker Kaleli: "Sabah akşam İspanyol oldum!" Şimdilerde 'La Passion Turca' (Türk Tutkusu) adlı bir İspanyol dizisinde yer almaya hazırlanan İlker Kaleli, Etiler'de objektiflere yansıdı.
Ayça Ayşin Turan'ın paylaşımına Alp Navruz'lu yorum
Ayça Ayşin Turan'ın paylaşımına Alp Navruz'lu yorum Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini noktalayan çiftin ayrılık iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı?
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı? İki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Ebru Şahin ile Cedi Osman, magazin gündeminden düşmüyor.
Hapse düşen fenomen Sahar'ın tahliye edilirken çekilen görüntüsü şoke etti
Hapse düşen fenomen Sahar'ın tahliye edilirken çekilen görüntüsü şoke etti Zombi Angeline Jolie ya da Zombi Gelin olarak tanınan İranlı Sahar Tabarı'n (19), kamuyu yolsuzluğa teşvik etmek suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Parçalı güneş tutulması böyle görüntülendi
Parçalı güneş tutulması böyle görüntülendi Yılın son güneş tutulması bugün gerçekleşti. Merakla beklenen 2022'nin son güneş tutulması Türkiye'den de gözlemlendi.
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya olay yaratan gönderme!
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya olay yaratan gönderme! Ebru Şallı'nın, otomobilin içinde eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddia edilmişti. Şallı ise bu iddiaları yalanlamıştı.
Bade İşçil'den flaş aşk açıklaması!
Bade İşçil'den flaş aşk açıklaması! Bade İşçil 2013’te büyük aşkla evlendiği iş insanı Malkoç Süalp’ten sancılı bir süreç sonrası 2016’da olaylı şekilde boşanmıştı.