Foto Galeri

Enkazdan sağ olarak kurtuldular
Enkazdan sağ olarak kurtuldular Enkaz altından sağ çıkarılanlar umut oldu.
Prof. Dr. Okan Tüysüz fay hattındaki 24 kenti uyardı
Prof. Dr. Okan Tüysüz fay hattındaki 24 kenti uyardı Türkiye, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve yüreklerimizi kavuran 7.7 büyüklüğündeki depremle sarsıldı.
Gökçe Bahadır evliliğiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri ilk kez açıkladı!
Gökçe Bahadır evliliğiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri ilk kez açıkladı! "Ömer" dizisinde ‘Gamze’ karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, özel hayatı ve evliliği hakkında gerçekleri tek tek açıkladı.
Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi
Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Melisa Şenolsun, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi mest etmeye devam ediyor.
Henüz 4 bölümü ekrana gelmişti! Ateş Kuşları dizisinde neler oluyor?
Henüz 4 bölümü ekrana gelmişti! Ateş Kuşları dizisinde neler oluyor? Duygu yüklü hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyen Ateş Kuşları, dördüncü bölümüyle ekrana gelmişti.
Yalı Çapkını'nın Pelin'i, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir için neler dedi?
Yalı Çapkını'nın Pelin'i, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir için neler dedi? Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yanı sıra dizide Pelin'i canlandıran Buçe Buse Kahraman'da en çok konuşulan isimler arasına girdi.
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım seyahate çıktı! Sipahi tesellisi!
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım seyahate çıktı! Sipahi tesellisi! Rol aldığı "Sipahi" dizisi yayından kaldırılan meslektaşı Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan "Yargı" dizisinin yıldızı Pınar Deniz, sevgilisiyle moral tatiline çıktı. Danimarka'ya giden ünlü çift, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.