Foto Galeri

Pınar Deniz bu yaz tatile doyamadı: "Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz"
Pınar Deniz bu yaz tatile doyamadı: "Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz" Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti Haziran ayının tamamını tatil yaparak geçirmişti.
Dikkat! Çöl sıcakları geri geliyor!
Dikkat! Çöl sıcakları geri geliyor! Türkiye'yi önümüzdeki günlerde yeni bir sıcak hava dalgası bekliyor.
Pera Palas dizisinin ikinci sezonunda neler oluyor?
Pera Palas dizisinin ikinci sezonunda neler oluyor? Charles King'in aynı adlı kitabından diziye adapte edilen, Netflix yapımı 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' dizisinin 2'nci sezonu için çekimler başlamıştı...
'Boşanmayı ben istemedim' diyen Ceyda Düvenci'nin üzüntülü günleri
'Boşanmayı ben istemedim' diyen Ceyda Düvenci'nin üzüntülü günleri Ceyda Düvenci, her fırsatta aşkını haykırdığı paylaşımlarda bulunduğu 8 yıllık eşi Bülent Şakrak'la boşanma haberiyle gündemden düşmüyor.
Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti
Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Oğulcan Engin ve İlayda Alişan, Çeşme’deki Kenan Doğulu konserinde el ele, göz göze yakalandı.
Özlem Yıldız oğlu Demir'i hedef alan yoruma sert çıktı
Özlem Yıldız oğlu Demir'i hedef alan yoruma sert çıktı Bugünlerde Jolly Tur'un sahibi Mete Vardar ile ikinci baharını yaşayan sunucu Özlem Yıldız; sosyal medyada oğlunu hedef alan yorumu görünce çılgına döndü.
Hakan Sabancı annesi Arzu'nun gönlünü almayı başardı!
Hakan Sabancı annesi Arzu'nun gönlünü almayı başardı! Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti geçtiğimiz ay Coldplay konserinde aşka geldi ve beraberlikleriyle ilgili ilk paylaşımlarını yaptı.