Foto Galeri

Pek çok unutulmaz karaktere can veren Ayda Aksel'den flaş haber
Pek çok unutulmaz karaktere can veren Ayda Aksel'den flaş haber Usta oyuncu Ayda Aksel son olarak "Baba" dizisinde Haluk Bilginer'in eşine hayat vermişti.
Kahramanmaraş'ta tarım arazilerini kaydıran fay kırıkları havadan görüntülendi
Kahramanmaraş'ta tarım arazilerini kaydıran fay kırıkları havadan görüntülendi Depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ın, Hacıbebek Mahallesi üzerinde bulunan tarım arazilerinde kırıklar, yarıklar ve tümsekler oluştu.
Flaş karar! Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek mi?
Flaş karar! Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek mi? Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merakla bekleniyor.
Televizyon kanallarının ortak yayını start aldı!
Televizyon kanallarının ortak yayını start aldı! Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bugünlerde Türkiye'nin en çok izlenen 8 ulusal TV kanalı yardım için ortak yayında bir araya geldi.
Adana'da kaldırılan enkazdan geriye acı kaldı!
Adana'da kaldırılan enkazdan geriye acı kaldı! Adana'da depremde yıkılan binaların enkaz kaldırma çalışmalarında sona gelinirken, geriye sadece acı kaldı.
Drone ile görüntülenen Antakya'daki büyük yıkım şoke etti
Drone ile görüntülenen Antakya'daki büyük yıkım şoke etti Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden Hatay’ın merkez ilçesi Antakya, drone kamerası ile havadan görüntülendi.
Kanserle savaşan Nagihan Karadere'den yürek burkan haber
Kanserle savaşan Nagihan Karadere'den yürek burkan haber "Survivor" yarışmasıyla milyonların tanıdığı bir isim olan Nagihan Karadere, kanser olduğunu açıklamıştı. Ünlü ismin iki kanser türüne birden yakalandığı ortaya çıktı.