Foto Galeri

Trendyol ile Devlet Sanatçısı Devrim Erbil arasında iş birliği
Trendyol ile Devlet Sanatçısı Devrim Erbil arasında iş birliği Trendyol, resim sanatının önde gelen temsilcilerinden Devlet Sanatçısı Prof. Devrim Erbil ile iş birliğini duyurdu.
Golden Globe Ödül Töreni rüküşler geçidine sahne oldu
Golden Globe Ödül Töreni rüküşler geçidine sahne oldu Gösteri dünyasının en prestijli ödül törenlerinden biri olan Altın Küre (Golden Globe) dün gece gerçekleşti. Birbirinden ünlü isimler gecede yer alırken, tercih ettikleri kıyafetler de olay oldu.
"Senden Önce" dizisinin başrol oyuncuları konuştu
"Senden Önce" dizisinin başrol oyuncuları konuştu Yakında izleyici karşısına çıkacak ‘Senden Önce’ dizisinin çekimlerine Şile’de başlandı.
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim"
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim" Yakışıklı aktör Burak Özçivit, GQ Türkiye’ye özel röportaj verdi.
DeFacto ‘Your Design’ platformunu hayata geçirdi
DeFacto ‘Your Design’ platformunu hayata geçirdi Global moda markası DeFacto, kişiselleştirilmiş kombinler ve özel tasarımlar oluşturmak isteyenler için ‘DeFacto Your Design’ platformunu hayata geçirdi.
"Kızıl Goncalar" dizisinin seti Fatih’ten taşındı
"Kızıl Goncalar" dizisinin seti Fatih’ten taşındı Geçen hafta çekim yaptıkları mekanlardan çıkarılan Gold Film’in Kızıl Goncalar dizisine RTÜK tarafından verilen 2 kez yayın durdurma cezasına itiraz edilecek.
Ünlüler yeni yılı nerede karşıladı?
Ünlüler yeni yılı nerede karşıladı? Sanat ve eğlence dünyasının tanınan isimleri, yeni yıla girerken duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştı.