Foto Galeri

Saadet Işıl Aksoy 'Artık yeter, insaf' diyerek isyan etti!
Saadet Işıl Aksoy 'Artık yeter, insaf' diyerek isyan etti! Saadet Işıl Aksoy, Bebek'te karşılaştığı gazetecilerle gündem üzerine bir süre sohbet edip kendisine yöneltilen soruları cevapladı.
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor 2014'te ailesine rest çekip ABD’ye giden Buğra Toplusoy, akıllı emlak yatırımları yaptı.
Clooney çifti 100 yaşına kadar yaşamanın sırrını buldu!
Clooney çifti 100 yaşına kadar yaşamanın sırrını buldu! Hollywood dünyasının yaş almayan isimlerinden George Clooney ve ikizlerinin annesi Amal Clooney, gençliklerinin sırrını açıkladı.
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda"
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda" Ünlü işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in hızlı aşk hayatı için şaşırtan bir benzetme geldi.
Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu'ndan havuz başında şuh pozlar!
Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu'ndan havuz başında şuh pozlar! "Kızılcık Şerbeti" dizisinde "Doğa" rolünü canlandıran Sıla Türkoğlu'ndan havuz başında şuh pozlar verdi.
Balta çiftine site sakinlerinden şok! "Astrologlar deprem olmaz dedi, boşverin!"
Balta çiftine site sakinlerinden şok! "Astrologlar deprem olmaz dedi, boşverin!" 'Riskli bölge' olarak ifade edilen İstanbul Florya'da oturan Hakan ve Derya Balta, diğer site sakinlerinin söylemleriyle şoke oldu.
Dorukhan Toköz'ün gözü Ozan Dolunay'ın eski aşkında!
Dorukhan Toköz'ün gözü Ozan Dolunay'ın eski aşkında! Trabzonspor'un 26 yaşındaki futbolcusu Dorukhan Toköz, geçtiğimiz gün fenomen Pelinay Yiğit'i takibe aldı.