Foto Galeri

Ajda Pekkan'ın satılamayan villasına ünlü müşteri!
Ajda Pekkan'ın satılamayan villasına ünlü müşteri! Bugünlerde sağlık sorunlarıyla uğraşan Süperstar Ajda Pekkan'ın uzun süredir satmaya uğraştığı Sarıyer Bahçeköy'deki villasına ünlü isim talip oldu.
Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel'e olay tepki!
Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel'e olay tepki! Kerem Bürsin'in çok yakın dostu olan Yasemin Özilhan, Hande Erçel'i Instagram'dan takipten çıktı.
Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak!
Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak! İş insanı İzzet Antebi 12 yıllık eşi Didem Sarı’dan geçen yıl boşandı. Haziranda da oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşamaya başladı.
Berkin Gökbudak - Aslı Enver aşkında beklenmeyen gelişme
Berkin Gökbudak - Aslı Enver aşkında beklenmeyen gelişme Ünlü oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz hafta Levent'te görüntülenmişti. Berkin Gökbudak ile aşk yaşayan Enver, "Birlikteliğimiz süper gidiyor" ifadelerini kullanmıştı.
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan ile şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, Kuruçeşme'de bir mekandaydı.
Netflix gecesinde skandal piştiler!
Netflix gecesinde skandal piştiler! Önceki akşam ünlülerin akın ettiği Netflix'in daveti, skandal piştilere sahne oldu.
Nurgül Yeşilçay: "Depresyona girmeyi değerli buluyorum"
Nurgül Yeşilçay: "Depresyona girmeyi değerli buluyorum" 46 yaşındaki oyuncu gençliğine dönmek istemediğini, artık daha özgüvenli ve kendiyle barışık olduğunu söyleyerek "Gençlik saflık demek, savruluyorsun oradan oraya. 40’lı yaşlarda olmaktan mutluyum" dedi. Beş yıldır beraber olduğu yapımcı Necati Kocabay ile ilgili de konuştu.