Foto Galeri

Hadise'nin biten evliliği yeniden manşetlerde! Aylar sonra ortaya çıktı
Hadise'nin biten evliliği yeniden manşetlerde! Aylar sonra ortaya çıktı Geçen yıl aniden başlayıp aniden biten Hadise - Mehmet Dinçerler evliliği geçen yılın en çok konuşulan magazin haberiydi.
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı Geçtiğimiz sezon hem dizide rol alan hem de müzikalde sahneye çıkan Elçin Sangu, uzatmalı sevgilisi Yunus Özdiken ile çıktığı tatilde yorgunluk atıyor.
Kulislerde dolaşan son dedikodular! Duyanları şaşırtan 'armut' iddiası
Kulislerde dolaşan son dedikodular! Duyanları şaşırtan 'armut' iddiası Usta gazeteci Müge Dağıstanlı, kulislerde dolaşan son dedikoduları kaleme aldı.
Didem Soydan'ın "Hala aşığım, ailesi var" sözleri ortalığı karıştırdı
Didem Soydan'ın "Hala aşığım, ailesi var" sözleri ortalığı karıştırdı Didem Soydan, katıldığı bir programda, “Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” itirafında bulundu. Soydan’ın bu sözlerinden sonra Öykü Karayel ile evli olan Can Bonomo akıllara geldi.
Burcu Esmersoy'u nikah heyecanı sardı
Burcu Esmersoy'u nikah heyecanı sardı Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, şimdilerde düğün hazırlığı yapıyor.
Hande Yener: "Yeni nesil rütbesini bilecek"
Hande Yener: "Yeni nesil rütbesini bilecek" En az mesleğindeki başarıları kadar dobra ve net açıklamalarıyla da tanınan Hande Yener, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi Son günlerdeki tuvalet pozlarıyla gündemden düşmeyen Zeynep Bastık, geçtiğimiz gün Bodrum’da bir mekanda yeni sevgilisi Ali Can Ayyıldız ve eski eşi Tolga Akış ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.