MAGAZİN HABERLERİ

Aslı Enver ve Murat Boz'u Hadise mi ayırdı?

Aslı Enver ve Murat Boz'u Hadise mi ayırdı?

Aslı Enver ile Murat Boz, yine ayrıldı; dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Boz ile adının sürekli aşk dedikodusuna karıştığı Hadise’nin şimdilerde ABD’de olması, ‘Bu tesadüf mü yoksa ayrılığın nedeni cesur popçu mu?’ dedirtti.

Takvim'in haberine göre evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Aslı Enver ve Murat Boz cephesinden üzücü haber geldi. 2016'dan beri çalkantılı bir aşk yaşayan ünlü çift, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdı. 2017'nin Mayıs ayında da 2 aylık bir ayrılık dönemi yaşayan çiftten Aslı Enver, eşyalarını toplayıp ünlü popçuyla yaşadığı evden ayrıldı.

GİZLİ BULUŞMA

Enver, annesinin Caddebostan'daki evine giderken Murat Boz ise soluğu ABD'de aldı. Ünlü popçunun bu hamlesi ise dedikodu kazanını kaynattı. Boz'un adının sürekli birlikte anıldığı ancak bu iddiaları "Arkadaşız" diyerek ısrarla yalanladığı Hadise ile aynı yerde olması, akılları karıştırdı. Daha önceki ayrılık sürecinde olduğu gibi yine Miami'ye giden Murat Boz, dedikodulara göre bir süredir kardeşleriyle Los Angeles'ta olan Hadise'yle buluştu. Güzel popçu ile Boz'un bu süreçte ABD'de birlikte olması ise "Aslı ile Murat ayrılığının arkasında Hadise mi var?" yorumu yaptırdı.

İKİSİ DE ABD'DE

Coachella Festivali'ne katılmak için ABD'ye giden ve 20 gündür orada olan Hadise, iddiaya göre Los Angeles'ta Boz'la bir araya geldi.
  • Bu Haberi