YAŞAM HABERLERİ

Aydın'da 'damat' katliamı!

Aydın'da 'damat' katliamı!

Didim’de terk edilmeyi hazmedemeyen öfkeli eş barışma teklifi kabul edilmeyince hem eşini hem de kayınvalidesini öldürdü...

Yeni Asır'dan Hüseyin Çalışkan'ın haberine göre Aydın'ın Didim ilçesinde, eşinin kendisinden ayrılmasına tahammül edemeyen koca, önce eşini, sonra da kayınvalidesini öldürdü. Olay, önceki gece Efeler Mahallesi Kavala Caddesi'nde bulunan bir sitede meydana geldi. Bir süre önce eşiyle tartışmasının ardından evden ayrılan bir çocuk annesi Senem Zeybek (22), annesi Saniye Özdemir'in (45) yanına yerleşti. Olay gecesi Senem Zeybek'in eşi Nazmi Zeybek, barışmak için Saniye Özdemir'in evine geldi. Eşi barışma teklifini kabul etmeyince Nazmi Zeybek, pompalı tüfekle ateş ederek eşi Senem Zeybek ve kayınvalidesi Saniye Özdemir'i öldürüp olay yerinden kaçtı.

Zanlı tutuklandı

Silah seslerini duyan site sakinleri durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri, yaptığı incelemede iki kadının da hayatını kaybettiğini belirledi. Nazmi Zeybek, cinayetlerden 12 saat sonra İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Nazmi Zeybek, Didim'den gelen polis ekiplerine teslim edildi. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Zeybek ve kaçmasında yardımcı olduğu belirlenen arkadaşı Kubilay B, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

40 gün önce "Sen çok yaşa" demiş!

Nazmi Zeybek'in en son 2 Eylül'de Facebook'taki sayfasında "En değerli varlığım, can yoldaşım, eşim, kader ortağım, dert arkadaşım, evimin neşesi, yuvamın direği, sen varlığınla çok yaşa. Seni veren Allah'a şükürler olsun" diye paylaşım yapması manidar bulundu.
  • Bu Haberi