MAGAZİN HABERLERİ

Cansu Dere ve Cem Yılmaz yıllar sonra aynı karede

Cansu Dere ve Cem Yılmaz yıllar sonra aynı karede

Cem Yılmaz'ın, Cansu Dere'yle yaşadığı ilişki uzun soluklu aşklarındandı...

Cansu Dere'nin transparan kıyafeti ortalığı kasıp kavurdu

Posta'da yer alan habere göre dün akşam Volkswagen Arena'da gerçekleşen GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni'nde Cansu Dere'nin transparan kıyafeti ve derin yırtmacı çok konuşuldu.

GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni dün akşam Volkswagen Arena'da gerçekleşti. Ödüller sahiplerini buldu.

Pek çok isim ödül alırken, yılın kadını ödülüne Cansu Dere layık görüldü. Dere'nin transparan kıyafeti ve derin yırtmacı, ortalığı kasıp kavurdu. Dere, muhteşem fiziğiyle kıyafetini cesurca sergiledi.ESKİ AŞIKLAR AYNI KAREDE

Törende dikkat çeken bir başka ayrıntı ise Eski sevgililer Cem Yılmaz ile Cansu Dere'nin, toplu fotoğraf çekiminde aynı karede yer almasıydı.
Cem Yılmaz'ın, Cansu Dere'yle yaşadığı ilişki uzun soluklu aşklarındandı...

İkili 6 yıl boyunca bir küs bir barışık şekilde ilişkilerini yürüttü. Özellikle 2010 yılında senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı 'Yahşi Batı' filminde Cansu Dere'ye rol vermesinden sonra pekçok kişi, bu ilişkinin evliliğe doğru yol aldığını düşünüyordu...

Cem Yılmaz'ın Cansu Dere'yle yaşadığı fırtınalı ilişkiden sonra karşısına ise İzmirli bir güzel çıktı. O isim, "Kendime Cansu Dere'yi örnek alıyorum" Ahu Yağtu'ydu.İlk kez nikah masasına oturan Cem Yılmaz herkesi şaşırtmıştı. 2012 yılının Mart ayında, 4 aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu dünyaevine giren Yılmaz, 31 Aralık 2013 tarihinde boşandı.
  • Bu Haberi