MAGAZİN HABERLERİ

Cem Özer'den eleştirilere sert yanıt

Cem Özer'den eleştirilere sert yanıt

Kadınlar Günü'nde paylaştığı 'parazit kadın' mesajı sosyal medyada olay olan Cem Özer, Kanal D'de yayınlanan "2. Sayfa" programına konuk oldu. Özer, eleştirilere canlı yayında yanıt verdi.


İşte Cem Özer'in açıklamaları:

"Ayrılıklardan sonra eski eş ve sevgililerimize yüklenmemizin sebebi ego... 'Bana bunu nası yapar?'... 'Beni nasıl terk eder?'...'Beni bırakıp gittiği kadına bak!..'Beni terk edip seçtiği adama bak!'... Bize bu öğretildi. Mutluluk üretme, türet... Biz erkekler, yılın 365 günü kadınlar tarafından 'öküz' olarak nitelendiriyoruz.

Mehmet Akif Alakurt geçenlerde 'Türk kadınları' diyerek bir şeyler yazdı. Bu bir genellemedir. 'Parazit kadın' bir teşbih. Teşbihde hata olmaz! Pilates lazım evet ama Sokrates de lazım!

8 Mart 'Evin dışında çalışıp, para kazanan kadınların' günü...

'Ben çocuk bakıyorum' Ee ne yapalım? Bu sizin doğanızda var. Ben de doğurmayı çok istiyorum ama Allah vermemiş ne yapalım? Sen doğursan da bizden gelen küçücük şeye ihtiyacın var. O olmadan yap da göreyim! Ama tüp ama bilmem ne, yırtınsan da yapamazsın.

Çocuğuna bile bakmayan, cicili bicili eşofman giydirip 1 saat Instagram için fotoğraf çeken, çocuğunun altını bile bir kez değiştirmeyen, mamasını dahi yedirmeyip bakıcıya yaptıran kadına sözüm!

Üretmeyen erkekten de çok sıkılıyorum!

Bir parazit kadını yönetmek kolaydır. Kadın bir takım sorumluluklarını erkeğe devrederse, özgürlüğünü de erkeğe devreder.

Biz evimizin temizliğini kendimiz yapıyoruz. Yemeği ve ütüyü ben yapıyorum. 15 günde bir de kadın geliyor."

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi