MAGAZİN HABERLERİ

Chloe Loughnan'ın mayolu pozları sosyal medyayı salladı

Chloe Loughnan'ın mayolu pozları sosyal medyayı salladı

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, çekimlerini Amerika'da gerçekleştirdiği mayo ve bikini koleksiyonundan bir kareyi takipçileriyle paylaştı.

Milliyet'te yer alan habere göre Serdar Ortaç ile ayrılacağı yönünde çıkan haberleri kesin bir dille yalanlayan Chloe’den yeni paylaşımlar gelmeye devam ediyor...

İrlandalı model, Amerika’da gerçekleştirdiği bikini ve mayo çekiminden yeni bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.Serdar Ortaç: "O kadar aptal bir adam değilim"

İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile boşanmanın eşiğine geldiği yönünde haberler çıkan Serdar Ortaç, özel hayatına ilişkin soruları “Selim Akar Sorarsa” adlı internet programında yanıtladı.

Boşanma dedikodularını reddeden şarkıcı, “Şu an hayatımdaki en güzel şey evliliğim. Eşimin beni sevdiğinden tereddüt etseydim, en başından bu evliliği yapmazdım. Ben o kadar aptal bir adam değilim” dedi.

Ortaç, eşinin iş için gittiği Miami’de kendisini aldattığı iddiasıyla ilgili de konuştu:

“Eşim istese birçok adam bulabilecekken, neden benimle beraber? Param için mi, param bitti! Yakışıklı olduğum için mi,? Ultra yakışıklı bir adam değilim. Kadın demek ki seviyor. Benim onu sevdiğim kadar, onun da beni sevdiğinden eminim."
  • Bu Haberi