MAGAZİN HABERLERİ

Demet Şener'den flaş Tuba Büyüküstün açıklaması!

Demet Şener'den flaş Tuba Büyüküstün açıklaması!

Demet Şener, boşanma arefesinde olduğu eşi İbrahim Kutluay'ın adının karıştığı aşk iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Milliyet'te yer alan habere göre boşanma davası Mart ayına ertelenen İbrahim Kutluay’ın adı, eşi Onur Saylak’tan boşanan Tuba Büyüküstün ile anıldı.

İkilinin birlikte olduğuna dair yapılan haberler aynı günün akşamında, Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı bir metinle yalanlandı.

Magazin gündemine boşanma haberleriyle konuk olan İbrahim Kutluay’ın adı böyle bir şeyle anılınca, gözler boşanma davası süren Demet Şener'e döndü.

Yaşadıklarıyla ilgili süreci sessiz sedasız geçirmeyi tercih eden ve sosyal medya hesabından da bu konuyla ilgili fazlaca bir paylaşımda bulunmayan Şener, Uçankuş TV’ye gelişmelerle ilgili açıklamada bulundu.

'KONUNUN MUHATABI İBRAHİM…'

Demet Şener, konuyla ilgili soruya “İki insanın aşk yaşadığından şüpheleniyorsanız bana neden soruyorsunuz İbrahim'e sorun” şeklinde yanıt verdi. “Davada Tuba Büyüküstün konusu da var mı?” şeklindeki bir soru karşısında ise, “Benim açtığım dava başka, farklı bir kadınla ilgili” dedi.

Şener sözlerini, “Bu konu davada kanıt olabilir mi bilemem, benim çekinecek bir şeyim yok, söylediklerimi de aynen yayınlayabilirsiniz” şeklinde bitirdi.
  • Bu Haberi