MAGAZİN HABERLERİ

Doğa Rutkay'a eşinden duygusal mesaj

Doğa Rutkay'a eşinden duygusal mesaj

Oyuncu Doğa Rutkay'ın eşi Kerimcan Kamal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Doğa Rutkay'ın doğum gününü kutladı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Kerimcan Kamal, 40 yaşına basan eşi Doğa Rutkay'ın doğum gününü instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Kamal, yaptığı bu paylaşıma "Son beş yılda bir sürü imkansızı birlikte başardık.Hayat tek başına başa çıkılamayacak kadar zor bir sınav. O yüzden insanlar insanlara muhtaç. O yüzden sevmek insanın tek silahı. Sevmezsen olmuyor. Sevmezsen bunlar olmuyor işte. Ama seversen bak neler oluyor. İki gezegen. İki inanılmaz dünya. İki can. İki bilmece. İki kere umut hayata. İki halat, iki zincir, uçlarında iki çıpa yaşama. Bir olsaydı da mucizeydi ama iki. Biri bile ne zor işti ama iki. Ruti'yle Piri'nin annesisin artık Doğa. Cennet iki kere ayağının altında. Artık en zengin sensin. Sayende ben de. Doğum günün kutlu olsun. İki kere, beş kere, on kere. Milyon kere iyi ki doğmuşsun Doğa. Ve iyi ki doğurmuşsun. Hem de iki kere. Seni seviyoruz Doğa Anne. Artık bir ben değil üçümüz de" notunu düştü.
  • Bu Haberi