MAGAZİN HABERLERİ

Erdem ve Sinem Kınay boşanıyor mu?

Erdem ve Sinem Kınay boşanıyor mu?

Erdem Kınay, eylül ayında Faslı şarkıcı Hind ile samimi şekilde görüntülenince eşi Sinem Kınay evi terk etmişti. Ünlü aranjör geçtiğimiz günlerde Hind ile tekrar yakalandı. Eşi bu kez boşanmak için harekete geçti.

Takvim Gazetesi'nde yer alan GazeteMagazin'in iddiasına göre ünlü müzisyen Erdem Kınay'ın çapkınlıkları 3 yıllık evliliğine mal oldu. Eylül 2017'de Faslı şarkıcı Hind ile bir gece kulübünde samimi bir şekilde objektiflere yakalanan Kınay, uslanmaz çapkın çıktı. Bunun üzerine ünlü aranjörün eşi Sinem Kınay çocuğuyla birlikte evi terk etti. Bir daha Hind ile görüşmeyeceği sözünü verip eşinin gönlünü alan Kınay, geçtiğimiz akşam da Faslı şarkıcı ile Cihangir'de objektiflere yakalandı. Bunun üzerine Sinem Hanım, Kınay'ın biletini kesti.

VİLLA VE CİP İSTİYOR

Aldatılan eş, boşanma davası açmak için harekete geçti. Kadınlık gururunun hiçe sayıldığını söyleyen Sinem Hanım'ın eşinden boşanırken Acarkent'teki oturdukları 7 milyon TL'lik villayı, Range Rover marka cipi ve aylık yüklü bir nafaka talep edeceği konuşuluyor.Kınay, daha önce de samimi şekilde görüntülendiği Hind ile geçtiğimiz akşam Cihangir'deydi. Kınay, o gece fotoğraflarının silinmesi için de seferber olmuştu.
  • Bu Haberi