YAŞAM HABERLERİ

Galaxy S8 mini bekleyenlere kötü haber

Galaxy S8 mini bekleyenlere kötü haber

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un küçük telefon severlere özel çıkartacağı söylenen S8 modeli için kötü haber geldi. Bir Twitter kullanıcısının Samsung mühendisinden aldığı bilgiye göre firmanın S8 mini modeli üzerinde herhangi bir çalışması bulunmuyor.

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Samsung, Galaxy S8 modeli ile ciddi satış rakamlarına ulaşarak kullanıcısının beğenisini ve güvenini yeniden kazanmayı başardı. Ayrıca Note severleri de unutmayan firma, Note 7 fiyaskosundan sonra yeni Note 8 cihazı içinde çalışmalarını hızla yürütmeyi sürdürmekte.

Geçtiğimiz günlerde ise bazı kaynaklar, Samsung’un küçük ekran seven kullanıcılarına hitap eden bir Galaxy S8 mini üzerinde çalıştığını ifade ediyordu. Söz konusu bilgiye göre S8’in mini modeli, 32 GB’lık dahili hafızaya, 4 GB RAM’e, 5,3 inçlik Infinity Display ekrana, 12 megapiksel Çift kameraya ve Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisine sahip olacağı yönünde idi.

Lakin bir Twitter kullanıcısının bir Samsung mühendisinden elde ettiği bilgiye göre, firmanın bu yönde bir çalışması bulunmuyor. Hatta hazırlığının dahi bulunmadığı ifade ediliyor. Şayet mühendisin belirttiği bilgi doğru ise mini kullanıcıları için hayal kırıklığı olacak.

Henüz konuya ilişkin Samsung kanadından bir açıklama gelmezken söz konusu cihazın çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu haline gelmeye başladı.
  • Bu Haberi