KADINCA HABERLERİ

Hamilelik çatlakları için doğal tarif

Hamilelik çatlakları için doğal tarif

Güzellik danışmanı Sevil Tuzluca, hamilelikte oluşabilecek çatlakları engellemek için anne adaylarına önerilerde bulundu.

Sözcü'de yer alan habere göre şüphesiz annelik dünyanın en kutsal duygusu. Bir mucize gerçekleşir ve minicik bir kalp atışı kocaman bir gerçeğe dönüşür. Fiziksel, ruhsal ve zihinsel değişimler hayatımızı tamamen değiştirir. 9 aylık süreç her anne adayı için farklı bilinmeyenler içerir. Kaç kilo alınmalı, vitamin takviyesi yapılmalı mı, hangi spor daha faydalıdır ve en önemlisi çatlaklarla nasıl baş edilebilir? Güzellik danışmanı Sevil Tuzluca, hamilelikte çatlak oluşumuna karşı doğal bir tarif verdi.

Malzemeler

Hindistan cevizi yağı ve aloe vera özlü vazelin. Organik Hindistan cevizi yağından bir tatlı kaşığı avucunuza koyun. Aynı oranda vazelini de ekleyip karıştırın. Ve tüm vücudunuza sürün. Yatağa ya da koltuğa bulaşmaması için bir çarşaf serin. Ve 10 dakika bekleyin. Elinizle yedirerek masaj yapın. İçten destek için mutlaka su için. İşin sırı su içmek ve nemlendirmek. Pahalı kremlere ihtiyaç duymadan bu süreci az hasarla atlatmanız mümkün.
  • Bu Haberi