MEDYA HABERLERİ

Kanal D'de değişiklik olacak mı?

Kanal D'de değişiklik olacak mı?

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, yönetim değişikliğinin yaşandığı Kanal D ile ilgili iddiaları köşesine taşıdı

MedyaRadar'ın haberine göre Doğan Medya Grubu tarafından Demirören Grubu'na satılan yayın organlarından Kanal D ile ilgili iddialar medya kulislerinde konuşuluyor.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu da Kurtlar Vadisi ve BBG'nin Kanal D'de başlayacağı yolundaki iddialar başta olmak üzere merak edilenleri sordu, öğrendi ve köşesine taşıdı.

İşte Koloğlu'nun "Kanal D'de değişilklik olacak mı?" başlıklı bugünkü yazısı:

İddia, ‘Kurtlar Vadisi’nin Kanal D’ de başlayacağı’ yönünde... Merak edip sordum. “Şu an tüm projeleri yeniden değerlendiriyoruz. İsmi söylenenler doğru değil” yanıtını aldım. Bir iddia da, ‘BBG’nin Kanal D’de başlayacağıydı’, onu da sordum, “Tüm bunlar için zaman lazım” dediler.

Doğrusunu söylemek gerekirse, Murat Saygı’nın Kanal D’nin başına geçmesi doğru bir karar... Burada çalışmış, kanalın ruhunu bilen bir isim... Yine doğrusunu söylemek gerekirse, uzun bir süredir program ve dizi seçimlerinde epey sıkıntısı vardı kanalın... Saygı, bu anlamda ‘çözüm üretme’ konusunda faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Sektörde konuştuğum isimler kendisi için, “Rekabet hırsı ve refleksi olan bir isimdir. İlk aşamada yaz için 1-2 yeni proje alır, ama asıl ekime hazırlık yapacaktır” diyor.

Sina KOLOĞLU / Milliyet
  • Bu Haberi