MAGAZİN HABERLERİ

Kibariye ve kocası Bodrum'un yolunu tuttu

Kibariye ve kocası Bodrum'un yolunu tuttu

İhaneti, ekonomik kayıpları, haciz şoklarını sineye çeken 58 yaşındaki şarkıcı Kibariye, 37 yaşındaki eşi Ali Küçükbalçık’ı affetti ve Bodrum’un yolunu tuttu...

Yeni Asır'ın haberine göre son günlerin en çok konuşulan çifti şarkıcı Kibariye ile eşi Ali Küçükbalçık, aşk tazelemek için Bodrum'a gitti. 19 yıllık kocası, kızının babasının kendisini aldattığına inanmadığını söyleyen Kibariye, 'Yuvamı yıkmam' demişti.

'HANIMAĞA İLE İFTARI BEKLERKEN'

Bodrum'a tatile giden çift, bunu sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi. Ali Küçükbalçık, kendisinden 21 yaş büyük olan 58 yaşındaki eşi Kibariye ile çekildikleri gülümseyen bir fotoğrafı paylaştı ve altına 'Hanımağa ile iftarı beklerken' notunu yazdı.

Peki ne olmuştu? İddialara göre; Küçükbalçık, spor hocası olduğu söylenen Doha Elenouty'i kızları Birgül'ü zayıflatması için sık sık eve getirdi. İşleri kötü giden Küçükbalçık maddi olarak zor bir döneme girdi. Kibariye 10 milyon lira kaybetti. Evine haciz geldi.

Daha sonra Ali Küçükbalçık'ın Lübnanlı Doha Elenouty ile gizli ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Bu bomba ihanet dedikodusu üzerine Kibariye'nin evi terk ettiği ve otele yerleştiği söylendi. Kibariye ise yaptığı son açıklamada 'Kocamdan boşanmıyorum, söylenenlere de inanmıyorum' dedi.
  • Bu Haberi