YAŞAM HABERLERİ

Komşu kavgasında şok eden sözler!

Komşu kavgasında şok eden sözler!

İngiltere'de evli bir çift, komşularından gelen 'Sizi çıplak görmekten bıktık' yazılı notlarına karşılık olarak onları 'röntgencilik'le suçladı.

Vatan'ın haberine göre 33 yaşındaki Karin Stone ile 34 yaşındaki eşi Jay, kapılarının önünde buldukları bir notla sarsıldı. Çiftten perdelerini kapatmalarını istediklerini notta "Büyük poponu, büyük göğüsünü ve küçük penisini görmekten bıktık" yazıyordu.

İngiltere'nin New Castle şehrindeki Lemington bölgesinde yaşanan olayda, komşulardan gelen notta ayrıca, "ulu orta çıplaklık için ihbar edecekleri" de belirtilmişti.

'BÜYÜK POPO, BÜYÜK GÖĞÜSLER VE KÜÇÜK CİNSEL ORGAN GÖRMEKTEN BIKTIK'

Kapıya bırakılan notta; "Giyinirken ya da soyunurken perdelerinizi kapatır mısınız lütfen? Büyük göğüsler, büyük popo ve ufak cinsel organ görmekten bıktık ve ikinizi de bu uygunsuz, ulu orta çıplaklığınız için ihbar edeceğiz... Komşularınız" yazılmıştı.

Şoke eden not karşısında çift bir cevap vermeyi düşündü.

'SİZİ RÖNTGENCİLER!'

"Pencerelerimizden bizi gözetlemeyi bırakın. Sizi röntgenciler... Komşularınız" yazdı.

Karin, "Notun bırakıldığı gün Norwich'teydim. Eşim bana 'Asla inanamayacaksın, Kapımızda bir not buldum' dedi. Komşularımızdan gelen notu okuyunca 'Nasıl yani? Neden penceremizi röntgenliyorlar o zaman?' diye düşündüm" dedi.

Pencerenin önünde durmadıklarını, dans veya başka bir şey yapmadıklarını belirten Karin, bunun bu şekilde ifade edilmesini oldukça kaba bulduklarını söyledi.

"Kocamı tanımlama şekilleri çok acımasızca, onun erkekliği kimseden sorulmadı" diyen kadın, durumun aynı zamanda komik de olduğunu ve buna nasıl cüret ettiklerine inanamadığını da sözlerine ekledi.

Çift, el yazısıyla yazılmış notu bırakanın yaşlı biri olduğunu tahmin ettiklerini ve bu durum ile sonuna kadar savaşmaya devam edeceklerini söylüyor.


  • Bu Haberi