MAGAZİN HABERLERİ

Özge Ulusoy Ahu Yağtu'yu bombaladı!

Özge Ulusoy Ahu Yağtu'yu bombaladı!

Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu önceki gece gittikleri gece kulübünde dudak dudağa eğlendi, eski sevgili Özge Ulusoy'dan tepki gecikmedi.

Posta'da yer alan habere göre Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı’nın (30) Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’da samimiyeti koyulaştırmış, dans edip öpüşmüştü. Bu yakınlığı öğrenen Özge Ulusoy yıkıldı.

Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy'un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı. Hatta Ulusoy, Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz’ın 2012’deki düğününe, Hacı Sabancı ile katılmıştı.

6 yıl aşk yaşadığı Hacı Sabancı’dan 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy şunları söyledi: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.”Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile yakın arkadaştı. Ama Cansu’nun 5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlenmişti. Fotoğrafta Ahu Yağtu, Özge Ulusoy ve Cansu Dere birlikte görülüyor.
  • Bu Haberi