MAGAZİN HABERLERİ

'Paramızı alamadık' isyanı büyüyor!

'Paramızı alamadık' isyanı büyüyor!

Final yapan 'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncularının ve set ekibinin bugün öğlen saatlerinde toplu halde yapım şirketine giderek paralarını isteyeceği öğrenildi. Ekibin bir de basın açıklaması yapacağı ileri sürülüyor.

Sözcü'de yer alan habere göre Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Bengi Öztürk ve Berk Atan'ın paylaştığı ‘Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapımcı şirkete kazan kaldırdı.

ÖDEMELER ALINMADI

13 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan dizinin oyuncuları ve set ekibinin bugün saat 13.00’te Endemol Shine’ın Levent’teki binasına giderek haklarını isteyeceği öğrenildi. Dizi ekibinden sadece Ece Uslu’nun ödeme aldığı, diğer oyuncuların çalışmalarının karşılığını tahsil edemediği ileri sürüldü.

DAHA ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

Hikâyesi Ozan Yurdakul'a, senaryosu Serap Gazel'e ait ‘Dayan Yüreğim'in yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'ın oturuyordu. Hazırlıkları bir yıl devam eden dizi 13. bölümde final yapmıştı. 

Dizi, daha önce de başrol oyuncusu Ece Uslu’nun, sette sinir krizi geçirip karavanı dağıttığı gündeme gelmişti. Uslu, projede her şeyini kaybeden ve yaşadığı büyük acının intikamını almak için savaş veren ‘Elvan’ karakterini canlandırıyordu.
  • Bu Haberi