MAGAZİN HABERLERİ

Serdar Ortaç'ın sıkıntılı günleri

Serdar Ortaç'ın sıkıntılı günleri

Sağlıklıyken sahneye çıkarmak için tüm işletmecilerin peşinden koştuğu Serdar Ortaç, MS hastası olduktan sonra iş bulmakta zorlanıyor. Gecede 150 bin lira alırken şimdi 30 bin lirayı zor bulan Ortaç, sıkıntılı günler yaşıyor.

Yeni Asır'dan Kahraman Durak'ın haberine göre pop müzik aleminde hem yorumcu hem de bestekar olarak yıllarca sahnelere ambargo koyan Serdar Ortaç, zor günlerden geçiyor.

EVLİLİK DE YARAMADI

Evliliğinin ardından bayan hayran kitlesinde bir düşüş yaşayan ünlü popçu, MS hastalığına yakalandıktan sonra da iş dünyasından darbe yedi.

Hastalığı nedeniyle sahne şovu sergileyemeyen ve çoğunlukla oturarak şarkı söylemek zorunda kalan Serdar Ortaç'a işletme sahipleri kapılarını kapattı. Evlilik ve hastalığından önce gecelik 150 bin lira sahne fiyatı olan ünlü sanatçı, yaşanan olumsuzluklardan sonra 30 bin lirayı dahi zor buluyor.

4 sene önce başlayan düşüşüne engel olamayan Serdar Ortaç'ın çevresine, 'Yalan dünya! Sanat dünyasında hep iyi olacaksın, hayran kaybetmemek için özel hayatını saklayacaksın, dans edip eğlendireceksin. Bunları yapamayana iş de yok ekmek de' diye dert yandığı iddia edildi.
  • Bu Haberi