MAGAZİN HABERLERİ

Şeyma Subaşı'nın teyzesinin sözleri gündem oldu!

Şeyma Subaşı'nın teyzesinin sözleri gündem oldu!

Kanal sahibi ve yapımcı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın tanışmasını sağlayan "Var Mısın Yok Musun" yarışması ikili ayrıldıktan sonra yeniden gündemde...


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre henüz 19 yaşındayken katıldığı Var Mısın Yok Musun yarışması ile tanıdığımız ve belki de o programdan birkaç yıl sonra Acun Ilıcalı ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan Şeyma Subaşı dün öğlen saatlerinde bu ilişkiyi resmi olarak sonlandırdı.

Geride bıraktığımız yıl yaptıkları düğünle dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı beraberliklerini resmiyete dökmüş yakın arkadaşlarının katıldıkları dillere destan bir düğünle evlenmişti.

Ancak ikilinin mutluluğu sadece bir yıl 2 ay sürdü ve çift dün saat 14.00’da girdikleri Silivri Adliyesi’nden dakikalar sonra boşanmış olarak çıktı.

YARIŞMA GÖRÜNTÜLERİ YENİDEN DOLAŞIMDA

Ayrılık sonrası her iki taraf da günlük hayatına dönerken, sosyal medya kullanıcıları ise Şeyma’nın yıllar önce katıldığı Var Mısın Yok Musun yarışmasını dolaşıma sokmaya başladı. Acun Ilıcalı ile olan diyalogların altında hikayeler bulmaya çalışan kullanıcıların dikkatini ise Şeyma’nın aile üyelerinin yaptıkları açıklamalar çekti.

Subaşı’nın teyzesinin “Şeyma her zaman bir hedef belirlemiştir kendine hedefine ulaştığında da tamam demiştir” açıklaması adeta ikilinin bir yıl 2 ay süren evlilik sonrası aldıkları boşanma kararına bir gönderme gibi…

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi