YAŞAM HABERLERİ

Şikayet edilen özellik WhatsApp'a geri geldi!

Şikayet edilen özellik WhatsApp'a geri geldi!

Ünlü mesajlaşma platformu WhasApp, Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlana güncelleme ile birlikte kullanıcıların şikayet ettiği durum özelliğine geri geldi...

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre WhatsApp yayınladığı güncelleme ile birlikte durum özelliğinde değişiklik yapmıştı. Kullanıcılar tarafından beğenilmeyen özellik, çok sayıda şikayete neden oldu ve WhatsApp kullanıcılarına sık sık güncelleme getirerek uygulamada düzenleme yoluna gitti.

Yine Android kullanıcılarına yeni bir güncelleme yayınlayan mesajlaşma devi, sunduğu güncelleme ile WhatsApp Status modu modunda yeniliğe gitti. Söz konusu güncellemede ilk göze çarpan detay dosya ekleme atacı oldu. Söz konusu ataç simgesi sohbet penceresinin sağ üst köşesinde yer alırken yeni güncelleme ile birlikte mesaj yazdığımız alana taşındı. Bu yenilik ile kullanıcıların en çok ihtiyacı olduğu ikonlar bir araya toplanmış oldu.

Güncelleme ile gelen bir diğer değişiklik ise kullanıcıların şikayet ettiği durum özelliği. Bu özelik yayınlanan güncelleme ile birlikte geri geldi.

Artık kişi listesinin alt kısmında eskiden olduğu gibi bir ileti bırakılabilecek ancak bu ileti kısmının adı "hakkımda" olarak değiştirildi.
  • Bu Haberi