Ajda Pekkan'dan Viyana'da aşk kuşatması!

Önceki gün konser için Avusturya’ya giden Ajda Pekkan’a aşkı Bülent Çavuşoğlu da eşlik etti. Viyana’da romantik anlar yaşayan 72 yaşındaki Süperstar ile 50 yaşındaki sevgilisi, konaklamak için de geceliği 38 bin lira olan ultra lüks bir oteli tercih etti.

Ajda Pekkan'dan Viyana'da aşk kuşatması!
1855 okunma
Takvim Gazetesi'nden Halil Çilingir'in haberine göre pop müziğin dev ismi Ajda Pekkan, önceki gün konser için Avusturya'ya gitti. Kendisine sevgilisi Bülent Çavuşoğlu'nun da eşlik ettiği Süperstar, konaklamak için de Hollywood yıldızlarının izinden gitti. Viyana'daki lüks ve tarihi Park Hyatt Otel'de kalan 72 yaşındaki ünlü sanatçı, otelin geceliği 5 bin 500 euro'luk yani 38 bin liralık ultra lüks süitini tercih etti.

BİLETLERİ DE TÜKENDİ...

İçerisinde her türlü konforun olduğu 100 metrekarelik süitte kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle konaklayan Ajda Pekkan, bu akşam ise Viyana'da konser verecek. Süperstar, 30 ile 80 euro arasında değişen konser biletlerinin günler öncesinden tükenmesiyle de büyük mutluluk yaşadı.

PEKKAN'IN KRAL SEVGİLİSİ...

Dün de Viyana sokaklarını gezerek moral depolayan Süperstar, hayranlarının Bülent Çavuşoğlu ile birlikte fotoğraf çektirme isteklerini ise kibar bir dille reddetti. Konuşulanlara göre Avusturya sokaklarında işadamı sevgilisiyle romantik anlar yaşaşan ünlü sanatçı, "Ajda, Viyana'yı aşkıyla kuşattı" dedirtti. Bu arada geçtiğimiz ay da Bülent Çavuşoğlu ile Kıbrıs'a giden Süperstar, konaklamak için de yine otelin kral dairesini tercih etmişti.

YILDIZLARIN LÜKS ADRESİ TÜRKİYE'NİN

Süperstar'ı, Viyana'da konaklamak için dünyaca ünlü yıldızlarla aynı tercihi yaptı. Ajda Pekkan'ın konakladığı otelde daha önce de Jennifer Lopez, Rihanna gibi birçok yıldız konaklamıştı. Beyonce ile Jay-Z de 2016'da Pekkan'la aynı odada kalmıştı...