Aleyna Tilki'den özel şoförlü önlem!..

Geçtiğimiz ay 700 bin liralık lüks cipini dikkatsiz kullanarak çizen Aleyna Tilki, daha fazla hasara karşı özel şoförlü önlem aldı. 18 yaşındaki popçu, yeni şoförüyle önceki akşam Beyoğlu’ndaydı.

Aleyna Tilki'den özel şoförlü önlem!..
751 okunma
Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre araba kullanmada müzikteki kadar başarılı olamayan Aleyna Tilki, lüks aracına zarar vermemek için önlem aldı. Kısa sürede yakaladığı şöhret sayesinde genç yaşta cebini doldurmayı başaran Tilki, geçtiğimiz yaz aldığı lüks ciple kendini ödüllendirmişti.

Genç popçu, 700 bin liralık Porsche Macan marka cipini dikkatsiz kullandığı için aracın arka tampon ve egzoz kısmında 4 bin liralık hasar oluşmuştu.Önceki akşam Asmalımescit'teki bir mekanda eğlenen 18 yaşındaki şarkıcı, çıkışta lüks cipine atladı.

Tilki, direksiyon yerine arka koltuğa geçti. Aracı, Tilki'nin özel şoförü kullandı. Geçtiğimiz ay servet değerindeki cipini çizikler içinde bırakan ünlü popçu, tuttuğu özel şoförle lüks aracını hasardan koruyacak. Bu arada Aleyna Tilki'nin özel şoförle önlem almasında annesi Havva Öztel'in yaptığı uyarının da etkili olduğu konuşuluyor.