Aleyna Tilki'nin bir tişörte verdiği para dudak uçuklattı!

Çoğunluğu çocuklardan oluşan büyük bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı Aleyna Tilki hakkında flaş bir ortaya atıldı.

4555 okunma

Beğeni toplayan şarkılarının yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Aleyna Tilki, bu kez maddiyat konulu bir haberle magazin gündemine geldi. TV8'de ekrana gelen "Gel Konuşalım" programında Eylem İpek Şafak, 19 yaşındaki şarkıcı hakkında şaşırtan bir detayı açıkladı.

Şafak, "Çok para harcıyormuş. Ciddi anlamda bir parası varmış, ama bütün parasını alışverişe yatırıyormuş. Aleyna Tilki'nin düz beyaz bir tişörte bile 10 bin TL verdiğini duydum. Reklam anlaşması yaptı, oradan da ciddi paralar kazandı. Ama şu an az parası kalmış, akarken biriktirmek lazım. Aleyna bir şarkıcı, tabii ki kendine yatırımını yapsın. Demet Akalın da alıyor. O da ablalarının izinden gidecek, örnek alacak. Ancak bir tişörte de 10 bin TL vermezsin. Tek bir parça alırsın, mesela mont; içindeki ucuz olur, montun pahalı olur, öyle tamamlarsın. Aleyna ise her şeyini marka alıyormuş, çorabına kadar." ifadelerinde bulundu.