Ali Küçükbalçık uslanmıyor, Kibariye umursamıyor

Daha önce kendisini aldatan eşinin arkasında duran Kibariye’nin kocası Ali Küçükbalçık, yine kaçamak yaparken görüntülendi.

31731 okunma

Takvim Gazetesi'nden Ufuk Özcan'ın yazısından...

Şarkıcı Kibariye ile kendisinden 19 yaş küçük olan eşi Ali Küçükbalçık, son ayların en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Son bir senedir boşanacakları dedikoduları çıkan ve eşi Kibariye'yi aldattığı ortaya çıkan Küçükbalçık'ın arkasında usta sanatçı durmuş ve eşine güvendiğini söylemişti. Kibariye, "Bir günlük kaçamak için kocamı boşamam, milyon borcu da olsa, borç ödenir'' diyerek boşanmayacağını söylemiş ve eşinin arkasında durduğunu ilan etmişti. Fakat Ali Küçükbalçık, uslanacağa benzemiyor.

Geçtiğimiz gün Yeşilköy'de ismini vermeyeceğim bir balıkçıda iki kadın ile oturan Küçükbalçık'ı yine bir kaçamak sırasında gördüm. Mekanın arka kısmında hem de kolonun arkasına oturarak kimseye gözükmemeye çalışan Ali Küçükbalçık'ın bu fotoğrafına bakalım Kibariye bu kez ne söyleyecek?

 Daha önce Bodrum'da sarışın bir kadınla görüntüleri çıkan ve eşini aldattığı gündeme gelen Ali Küçükbalçık'ın, gece sonunda mekandan kızlarla ayrı ayrı çıkarak eğlenceye başka bir yerde devam ettiklerini de öğrendim.