Arda Kural ve Yıldız Asyalı 24 yıl sonra bir araya geldi

1998’de büyük aşk yaşayan Arda Kural ile Yıldız Asyalı, 24 yıl sonra bir araya geldi.

Arda Kural ve Yıldız Asyalı 24 yıl sonra bir araya geldi

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre geçirdiği zor günlerin ardından iyileşen Arda Kural, 24 yıl önce ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisinde birlikte rol aldığı ve büyük aşk yaşadığı Yıldız Asyalı ile ilgili itirafta bulundu.

Arda Kural TV8'de konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programda ilişkilerini “Yıldız ilk aşkımdı. Aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Hayatım Yıldız olmuştu, hep onu düşünüyordum. Sette Yıldız, evde Yıldız… Kasıtlı olarak değil ama bizi ayırdılar. ‘Önünüzde parlak bir gelecek var, birbirinizin önünü kesmeyin’ deyip ayırdılar. Çok acı çekmiştim. O günlere ait her şeyi hatırlıyorum ama hatırlamak istemiyorum” sözleriyle anlattı.

‘YILDIZ İLE YAN YANA GELMEYE KORKUYORUM”

Kural, “Ekranlardan uzak kaldığım dönemde Yıldız beni çok aradı. Görüşmek istemedim. Yıldız ile yan yana gelmekten korkuyorum. Çok severim, insan olarak da kişilik olarak da! Ayrıldıktan sonra iki yıl kendime gelemedim. Sonra kendime söz verdim ‘Yıldız’la asla görüşme’ dedim” diye konuştu.

Yıldız Asyalı da Kural’ın bu sözlerine karşılıksız kalamayarak “Öyle bir duygu ben daha hiç yaşamadım. Bizi ayırdılar. İşin içinde her şey vardı. Biz onunla normal bir arkadaşlık geçiremedik, zordu. Arda’yı karşımda görsem elim ayağım titrer” ifadelerini kullandı.

Yıllar geçmesine rağmen birbirlerine olan sevgilerini kaybetmeyen Kural ve Asyalı, dün akşam bir araya geldi. 

Yıldız Asyalı, kendisini izlemeye gelen Arda Kural için 'Kimler Geldi Kimler Geçti' şarkısını okudu.