Beckham ailesinin milyon dolarlık yatırımı

Dünyanın en zengin ünlüleri arasında yer alan David ve Victoria Beckham çifti hem konforları hem de isteklerini gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapıyor.

466 okunma

6 MİLYON STERLİN DEĞERİNDE ÇİFTLİKÖyle ki Beckham çifti doğanın onlara vermediklerine de avuç dolusu para harcayarak sahip olmaya çalışıyor. Bunun son örneklerinden birini de şu sıralarda sergiliyor ünlü çift. David ve Victoria Beckham, Cotswolds'ta bulunan 6 milyon sterlin değerindeki çiftliklerinin bahçesine bir göl yaptırıyor.

YAPAY GÖL İNŞA ETTİRİYORLAR

Bir süredir inşa ettirmek istedikleri bu yapay göl nedeniyle komşularıyla anlaşmazlığa düştüler. Yapay göl inşasına sıcak bakmayan komşularıyla bir tür savaşa girişen çift, sonunda izni aldı ve hemen de hayallerini gerçekleştirmek için adım attı.

Beckham çiftinin Cotswolds'daki çiftliklerinin bahçesinde bir süredir iş makineleri hummalı bir çalışma içinde. Üstelik de geçen ay başlayan bu çalışmanın 2021 Şubat ayına kadar bitmesi gerekiyor. Bu bölgedeki kuşların yuvalanmaları açısından önemli.

Eğer çalışmalar önümüzdeki yılın ikini ayına kadar bitirilemezse yeniden başlamak için altı ay beklemek zorunda kalınacak. Beckham çiftinin çiftliklerinin bahçesine kalp şeklinde bir yapay göl inşa ettirdiği belirtiliyor.

Çift daha önce de aynı mülke 24 saat görev yapılan bir güvenlik kulübesi ise yer altı tüneli ve şarap mahzeni ekletmişti.