Bensu Soral: "Fakirliğin dibini gördüm"

Örnek oyuncu Bensu Soral, eşiyle birlikte kahvaltı yaptı. Mekan çıkışında da ders niteliğinde açıklamalarda bulundu: "Fakirliğin dibini gördüm. Fuzuli para harcamam. Marka giymem. Pazardan alışveriş yaparım...."

3068 okunma
Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre güzel oyuncu Bensu Soral ve Hakan Baş çifti önceki gün arkadaşları ile Bebek'te kahvaltı yaptı. Kariyerinin zirvesinde olan ve örnek bir hayat süren Soral, mekan çıkışında şu açıklamaları yaptı: "'Fakirliğin dibini gördüm' dedim bu doğrudur. Ailece çok kötü dönemler yaşadık. Bu dönemlerde çok mutluydum. Çünkü ailem yanımdaydı aile ilişkileri çok önemli. Kardeşimle bozuk para saydığımız dönemler oldu. Biz o dönemleri yaşadık ve bitti gitti.

Ailem de o zamanlar 'Biz birlik olursak her şeyin üstesinden geliriz' derdi. Cimri, değilim ama tutumlu biriyim. Fuzuli para harcamam, birikim yapıyorum. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım 'Bakıyorum sen hiç marka giymiyorsun Bensu' demişti. Benim marka takıntım yok. Bir iki tane marka olan kıyafetim vardır. Pazardan ve pasajdan da alışveriş yaparım. Şu an param bankada birikiyor ev almak istiyorum ama ne olur bilmiyorum. 'Organize işler' isimli sinema filmim de 1 Ocak'ta vizyona giriyor. Film çok güzel oldu inşallah izleyici de beğenir."


Bensu Soral, fiziğine dikkat ettiğini söyledi. Güzel oyuncu "Yemek ve tatlı da yiyorum ama dengeyi koruyorum" ifadelerinde bulundu.