BEYKOZ KONAKLARI VE GİZLİ AŞK!

"... Avukatıyla adliyeye gitmiş, 'boşanmak istiyorum' demiş, 'acil davalar haricinde davalara bakılmıyor' denilince gerisin geriye dönüvermiş."

32160 okunma

MedyaRadar'dan Radar Operatörü'nün yazısından...

"Beykoz Konaklarında neler oluyor?"

...

Çok konuşulacak ve çok merak uyandıracağına inandığım bu bana aktarılanı sizlere İmgesel anlatım şeklinde yapacağım kusuruma bakmayınız.

Hikayemizin kahramanları kamuoyunun yakından tanıdığı isimler. Esas oğlan çok ünlü bir siyasetçinin oğlu. Hızlı yaşantısı, spora ve siyasete merakı ile bilinse de zaman zaman adı kriminal olaylarla da anılmakta.

Esas kızımızı ise Türkiye’de tanımayan yok… Ünlü ekran yüzünün adı son günlerde kulağıma boşanma dedikodularıyla geliyordu.

Avukatıyla adliyeye gitmiş, 'Boşanmak istiyorum' demiş, 'Acil davalar haricinde davalara bakılmıyor' denilince gerisin geriye dönüvermiş.

Anlayacağınız 'Yangından mal kaçırır gibi' bir boşanma telaşı içerisindeymiş.

İşyerinde de sıkıntıları var diye duysam da ünlü ekran yüzümüz AŞK hayatını gözlerden uzak bir şekilde hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyor.

Buradaki küçük bir ayrıntıyı da belirtmekte fayda var. Esas oğlanımızın da başından bir evlilik geçmişti…

Babasının göz bebeği esas oğlumuzun yakın çevresi bu ilişkiyi ilk zamanlar onaylamamış. Ancak, AŞK bacayı sarmış ve oğlumuzun gözü hiçbir şeyi görmüyormuş. Karantina günlerinde ‘mesafe’ gözetmeksizin ikili ilişkilerine dolu dizgin devam ediyormuş…

Esas oğlumuz öyle kaptırmış ki bu ilişkiye kendisini, kızımıza neredeyse hemen hemen her gün MFÖ’nün müthiş şarkısında “Uykulu gözlerle, döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından” dediği gibi ‘Sarı Laleler’ değil ama ‘Buket buket sarı güller’ gönderiyormuş…

İkili zor günlerini birbirini ‘mesafe’ gözetmeksizin teselli ederek geçire dursun hanım kızımızın bünyesinde çalıştığı yayın grubundaki acar magazin muhabirleri bu aşkı üstlerine bildirmiş, üstleri de bir üst makama aktarmışlar.

Kişilerin ‘özel hayatına’ müdahale etmek kimsenin haddine değil. Ancak, üst yönetim sürekli özel hayatı ile gündeme gelen bu çalışanının durumundan son derece rahatsızmış!

Rahatsız oldukları bir başka konu da hanım kızımızın yanından ayırmadığı, makam ve mevki verdiği bazı kadın çalışanların varlığıymış…

RADAR OPERATÖRÜ / MEDYARADAR