Bodrum prensesi Maria

Bu yaz dünyaca ünlüleri ağırlayan Bodrum, sezon finalini VIP bir isimle yaptı. Yunanistan ve Danimarka Prensesi Maria Olympia, geçtiğimiz hafta sessiz sedasız ülkemize geldi. Prenses ile kardeşinin Bodrum’a demirlediği yatın haftalık kirası ise 550 bin euro.

Bodrum prensesi Maria
814 okunma
Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Dünyaca ünlü isimlerin bu yaz başlıca tatil adreslerinden biri olan Bodrum, geçtiğimiz hafta bir prenses ile prensi ağırladı. İngiltere Prensi Charles'ın vaftiz kızı olan Yunanistan ve Danimarka Prensesi Maria Olympia, kardeşi Prens Achileas- Andreas ile sessiz sedasız ülkemize geldi. Haftalık kirası 550 bin euro olan 73 metrelik yatla Bodrum'a demirleyen 22 yaşındaki prenses, ülkemizde 2 gün geçirdi.

Sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle Kraliyet Ailesi tarafından eleştirilen Maria Olympia, Türkiye'den ise paylaşım yapmaktan kaçındı. Bu arada aynı zamanda modellik de yapan güzel prensesin, Yalıkavak'taki marina içerisinde bulunan iki mağazadan da el işi kıyafet ve çanta alıp 20 bin lira harcadığı öğrenildi.Güzel prenses, Bodrum tatilinde kardeşi Prens Achileas- Andreas ile de böyle keyifli anlar yaşadı.