Burcu Kara gözyaşlarıyla itiraf etti

YouTube kanalında oğlu Ali ile ilgili açıklamalarda bulunan Burcu Kara, "Annelik ömür boyu vicdan azabıdır" dedi ve gözyaşı döktü.

21138 okunma

Güzel oyuncu Burcu Kara, Yotube kanalının ikinci sezon yayınlarında oğlu Ali ile ilgili samimi açıklamalarda bulunduğu bir video paylaştı. Kara, 'Ali'yi Büyütürken Yaptığım Hatalar' ismiyle paylaştığı videoda gözyaşlarına hakim olamadı.

Videoda takipçilerine kendini eleştireceğini belirten güzel oyuncu, Ali Çınar'la ilgili geri alamayacağı anları da paylaşarak tüm samimiyetiyle anneliğini eleştirdi. Sezen Aksu'nun "Annelik ömür boyu vicdan azabıdır" sözünü vurgulayan Burcu Kara, oğluyla ilgili kendini sorgulamadığı tek bir an olmadığını söylediği anlarda gözyaşlarını tutamadı.

Oğlunun çok hareketli bir dönemden geçtiğini söyleyen Kara, video boyunca Ali'yi büyütürken yaptığı hataları ve şimdi olsa öyle yapmazdım dediği her şeyi duygusallaşıp gözleri dolu dolu anlattı. Güzel oyuncu, videoyu "Mükemmel anne nedir ki? Gerçekten mükemmel anne var mıdır?" yorumuyla paylaştı.