Çağatay Ulusoy'dan Hollywood adımları!

Geçtiğimiz ay Los Angeles’taki bir ajansla el sıkışan Çağatay Ulusoy, bir Hollywood projesine imza atmak için önceki gün Amerika’ya uçtu.

Çağatay Ulusoy'dan Hollywood adımları!
924 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre birkaç yıldır sık sık ABD'ye giderek kendisini yabancı dil ve oyunculuk konusunda geliştiren Çağatay Ulusoy, emeklerinin karşılığını almak üzere... 27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü yetenek ajanslarından biri olan United Talent Agency ile anlaşma imzaladı.

DEPP İLE AYNI AJANSTA!

Başrolünde rol aldığı Netflix'in ilk Türk dizisinin çekimleri biter bitmez soluğu Los Angeles'ta alan Çağatay Ulusoy, önceki gün ABD'ye uçtu. Angelina Jolie ve Johnny Depp gibi yıldızlarla çalışan ajans yetkilileriyle buluşacak olan yakışıklı oyuncunun, birkaç gün içerisinde önemli bir Hollywood projesi için imza atacağı öğrenildi.

HAZAL TEMMUZ'DA GİTMİŞTİ

Ulusoy ile aynı ajansla çalışacak olan Hazal Kaya da Temmuz ayında Los Angeles'a giderek yetkililerle yüz yüze görüştü. Güzel oyuncunun, bu ziyareti sırasında çok önemli bir film anlaşması için de imza attığı konuşulmuştu.