Çağla Şıkel’in 200 bin TL'lik isyanı!

Aylık 200 bin TL kazandığı eleştirileri Çağla Şıkel’i kızdırdı. Model, “Ben anamdan böyle doğmadım, çok çalışarak buralara geldim. Onları rahatsız ediyorsa yapabileceğim bir şey yok” dedi.

Çağla Şıkel’in 200 bin TL'lik isyanı!
2055 okunma
Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre Çağla Şıkel, PureFresh’in lansmanına ev sahipliği yaptı. Model, ayda 200 bin TL kazandığı yönünde çıkan haberlere, “Benden bin 500 kat fazla kazananlar var. Ben anamdan böyle doğmadım, çok çalışarak buralara kadar geldim. Onları rahatsız ediyorsa, yapabileceğim bir şey yok. Üreten bir insanım. Hesap yapacaklarına, hayatlarında ne üretebilirler ve nasıl faydalı olabilirleri düşünsünler” diyerek, tepki gösterdi.

Sağlığına dikkat ettiğini söyleyen Şıkel, “Hayatım boyunca gazlı içeceklerden uzak durdum, çocukluğumda bile hiç içmedim. Genelde su ve ayran tüketiyorum. 40 yaşından sonra sağlığıma daha çok dikkat etmem gerek” diye konuştu. Sosyal medyada yapılan eleştiriler için ise model, “Herkes her şeyi söylüyor. Küfür ve hakaret edenler var. Ama söz konusu çocuklarım olursa iş değişir” açıklamasını yaptı.