Didem Arslan Yılmaz'dan olay Ahmet Hakan ifşası!

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun ile Habertürk sunucusu Didem Arslan arasında kavga patlak verdi. Ahmet Hakan'ın çirkeflikle itham ettiği Didem Arslan'dan kapak niteliğinde yanıt geldi.

Didem Arslan Yılmaz'dan olay Ahmet Hakan ifşası!
1359 okunma
MedyaRadar'ın haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nu aynı programda bir araya getirmek isteyen ekran isimleri kapıştı. Ahmet Hakan adını anmadan Habertürk TV'de yayınlanan 'Türkiye'nin Nabzı' programının moderatörü Didem Arslan Yılmaz'ı çirkeflik yapmakla itham etti.

DİDEM ARSLAN YILMAZ NEYİ İMA EDİYOR?

Ahmet Hakan'ın Hürriyet'teki köşesine taşıdığı satırlara Didem Arslan sosyal medya hesabından yanıt verdi. Arslan, Ahmet Hakan'ın tatildeki patrona gidip sunucuyu işten attırmaya çalıştığını ifşa etti. Bu sunucunun kendisi olup olmadığı konusunda bilgi vermeyen Didem Arslan şunları yazdı:

-'Sayın Binali Yıldırım, Sayın Ekrem İmamoğlu şu anda siyaset gündeminin en önemli iki ismi. Programıma iki değerli adayı davet etmek işimin gereği. Bu yayını çok istiyorum... BİR SAKINCASI MI VAR?