Dilan Çıtak ve sevgilisinin akıllara durgunluk veren kavgası!

Uzatmalı aşıklar Dilan Çıtak Tatlıses ile nişanlısı Levent Dörter, iddiaya göre geçtiğimiz gün Bodrum’daki bir AVM’de birbirine girdi. Çıtak, aşkının kiminle konuştuğunu öğrenmek için elindeki telefonu almaya kalkışınca ikili, herkesin gözü önünde şiddetli bir kavgaya tutuştu.

Dilan Çıtak ve sevgilisinin akıllara durgunluk veren kavgası!
2327 okunma
Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre uzun süredir birlikte olan ve geçtiğimiz yıl da yüzük takan Dilan Çıtak Tatlıses-Levent Dörter çifti, yazı Bodrum'da geçirdi.

Hem mekanlarda sahne alıp hem de birlikte tatil yapan şarkıcı çift, iddiaya göre geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki bir alışveriş merkezinde şiddetli bir kavgaya tutuştu. Dörter'in alışveriş yaparken uzun süre telefonuyla konuşmasının Çıtak'ı kızdırdığı ve kavganın da bu nedenle çıktığı öğrenildi.

BU İLK KAVGALARI DEĞİL

Sabırla aşkının telefonu kapatmasını bekleyen Çıtak, kiminle konuştuğunu sorduğu nişanlısından sert cevap alınca sinirlendi. İddiaya göre Tatlıses, aşkının elinden telefonu almak için hamle yapınca ortalık karıştı.

Birbirlerine giren ünlü çifti alışveriş merkezindeki güvenlik görevlilerinin zor sakinleştirdiği öğrenildi.

Öte yandan ikili, geçtiğimiz yıl da Nişantaşı sokaklarında kavga ettikten sonra evliliğe giden ilişkilerine nokta koymuştu.