Fahriye Evcen Ortadoğu'daki şöhretini paraya çevirdi

Eşi Burak Özçivit gibi Ortadoğu’da popüler olan Fahriye Evcen, şöhretini paraya çevirdi. Evcen, Arap hayranları için bir internet kanalı açacak. Anlaşmadan 1 milyon lira kazandığı iddia edilen oyuncu, kanalına alacağı reklamlarla da servetini katlayacak.

Fahriye Evcen Ortadoğu'daki şöhretini paraya çevirdi
1047 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre rol aldıkları dizi, film ve reklamlarla servetlerine servet katan Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit, son yıllarda ünlüler arasındaki internette kanal açma modasına uydu. Oğulları Karan'a 8 buçuk aylık hamile olan Evcen, bu süreçte setlerden uzak kalınca kendine yeni bir kazanç kapısı buldu.

Eşiyle Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu, şöhretini paraya çevirmek için Dubai merkezli medya prodüksiyon şirketi Diwan Videos ile anlaştı.

İSTANBUL'A GELDİLER...

Önceki gün ünlü oyuncuyla bir araya gelen şirketin müdürü Michel Chahda, sosyal medyada yaptığı paylaşımla yeni işbirliğini duyurdu.Özel hayatı ve kariyeri ile ilgili bilinmeyenleri kendi kanalında hayranlarıyla paylaşmaya hazırlanan Fahriye Evcen, iddiaya göre de Ortadoğu'nun en büyük yapım şirketlerinden biri olan Diwan Videos'la 1 milyon liraya el sıkıştı. Bu anlaşmayla Ortadoğu'daki gözde sosyal medya fenomenleriyle aynı çatı altında buluşan Evcen'e sponsor olmak isteyen pek çok firma da sıraya girdi.

Trende uyup para kazanma yollarını çeşitlendiren Evcen, internetteki kanalına markalardan gelen reklam teklifleriyle de servetine servet katmayı sürdürecek.

ORTADOĞU BU ÇIFTE HAYRAN

Burak Özçivit de geçen ay Kuveyt ve Katar'da para basmıştı. Yakışıklı oyuncu, Kuveyt'teki ünlü bir bankanın reklamı için 3 milyon liraya anlaşmıştı. Özçivit, Doha'daki lüks otelin yüzü olmak için de 2 buçuk milyon liraya 'Evet' demişti.