FOTOĞRAFTAKİ SIR

Yeşilin çekilmiş son fotoğrafındaki bu ayrıntı Yeşil 2002 yılında yaşıyordu ve Ankarada bulunuyordu iddialarını güçlendirdi...

10917 okunma

Bir dönemin kara kutusu ve birçok faili meçhul cinayetin zanlısı olarak gösterilen Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım'ın bilinmeyen gerçekleri ve hiç yayınlanmamış fotoğraflarını Türkiye star Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar'ın kaleminden manşetten öğrendi. ‘Yeşil yaşıyor mu?' tartışmalarını alevlendiren Yeşil'e ait yeni fotoğraflardaki bir ayrıntı ise birçok soruya cevap olabilecek netlikte. Susurluk kazasının ardından sır olan ve bir daha ortaya çıkmayan Yeşil'in hayatta olduğunun ayrıntısını yine star ele geçirdi.

21 FOTOĞRAFTAN BİRİ

Mahmut Yıldırım'ın oğlu Murat Yıldırım tarafından yazılan kitapta yer alan 21 adet fotoğraftan biri Yeşil'in 2002 yılında hayatta olduğunu gözler önüne serdi. star'ın yayınladığı ve Yeşil'i Ankara'daki evinde yemek yerken gösteren fotoğrafta masaya serilen gazetedeki ilan ‘Yeşil hayatta' iddialarını güçlendirecek cinsten. Yeşil'in yemek masasına serilen gazetede Kanal 6 televizyonunun ‘Biri Bizi Gözetliyor' yarışmasıyla ilgili verdiği ilan gözüküyor.

RTÜK CEZA VERMİŞTİ

Gazetenin üzerindeki tarih okunmasa da kısa bir arşiv taraması gazetenin tarihini öğrenmeye yetiyor. Çünkü Kanal 6 televizyonu, bir dönem en fazla izlenilen BBG yarışmasını 2002 yılında yayınlamıştı. Hatta Kanal 6, bazı yarışmacıların uygunsuz davranışları nedeniyle RTÜK tarafından 7 gün kapatma cezasına çarptırılmıştı. Yeşil'in çekilmiş son fotoğrafındaki bu ayrıntı ‘Yeşil 2002 yılında yaşıyordu ve Ankara'da bulunuyordu' iddialarını güçlendirdi.

Star Gazetesi