Haluk Levent: "İrem Atan'a para gönderenler dikkat!"

Kanser hastası olduğunu söyleyerek Haluk Levent ile buluşan İrem Atan'ın yalan söylediği ortaya çıktı. Levent, İrem Atan'a maddi yardımda bulunduğunu söyleyerek kendisini eleştiren kullanıcılara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

4300 okunma

İzmir'in Buca ilçesinde yaşayan, beyin tümörü nedeniyle kemoterapi gördüğünü söyleyerek saçlarını da kazıtan 19 yaşındaki İrem Atan, Haluk Levent'e sosyal medya üzerinden "Lütfen bir çay içelim" diyerek çağrıda bulundu. Kordon'da İrem Atan ile buluşan Levent, çay içerek şarkı söyledi. Bunun ardından birçok kişi hasta olduğunu düşünerek Atan'a maddi yardımda bulundu. Leven'ten özür dileyen Atan, ardından sosyal medya hesaplarını kapattı.

İrem Atan'a maddi yardımda bulunan bazı kullanıcılar Haluk Levent'e ağır eleştirilerde bulundu.

Birçok kişiden mesaj alan Levent, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 

Levent, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"BİZ 'YARDIM EDİN' DEMEDİK"

"Bizler hiçbir zaman 'Bu kıza yardım edin' demedik. Ben gitar çaldım, onu AHBAP'a üye yaptım moral bulsun diye. 'Niye AHBAP'a üye yaptın?' diyorlar. AHBAP'a üye olmak için GBT'sine bakmıyoruz. Gönlü güzel, kalbi güzel, idealleri olan insanlara bakıyoruz.

Bazıları 'Ağabey sen gitar çalıp, ilgileniyorsun diye biz para yardımı yaptık' diyor. Neden yaptınız? Kaç kez yazdım. 'Yapmayın, valilik izni olmayan kimseye para göndermeyin' diye.

"DEKONTLARINI GÖNDERİN, BEN ÖDEYECEĞİM"

Haksız mıyım? Bana 'AHBAP'ı kapat' diyorlar. Ben de dedim ki, 'İrem Atan'a para gönderenler bana dekontlarını atsın. Onların adına cebimden bir yardım kuruluşuna ödeme yapacağım ve makbuzu sizlere göndereceğim.' İzmir AHBAP'a makbuzlar gelmeye başladı. Ben ödemesini yapacağım."