Hayal Köseoğlu: "Demir gibi birine aşık olurdum"

"Mucize Doktor" dizisinin 'Açelya' hemşiresi Hayal Köseoğlu, Youtube'da yayınlanan Senaryo Sohbetleri programına konuk oldu. Köseoğlu, rol aldığı dizi ve karakterlerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

1852 okunma

28 yaşındaki Hayal Köseoğlu, "Mucize Doktor" dizisiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Köseoğlu, Taner Ölmez'in canlandırdığı 'Ali Vefa' karakterinin çok zor bir karakter olduğunu söyledi. Oyuncu, normal hayatta kötücül birisi olmadığını fakat dizilerde kötü bir kadın karakterini canlandırmaktan keyif aldığını belirtti. Hayal Köseoğlu, “İnsanlardan kendimi bu kadar nefret ettirdiysem demek ki bir şeyleri doğru yapıyorum” dedi.

'DEMİR GİBİ BİR KARAKTERE AŞIK OLABİLİRİM'

Şimdilerde meslektaşı Caner Şahin ile ilişki yaşayan Hayal Köseoğlu, gerçek hayatta Demir gibi bir karaktere aşık olabileceğini anlattı. Taner Ölmez ve Sinem Ünsal ile çok iyi anlaştıklarını da belirten oyuncu, “İkisi de birbirinden tatlı” ifadesini kullandı.

KÜFÜR YİYEREK TREND OLDU!

Twitter’da Açelya karakteri için çok komik yorumlar yapıldığını söyleyen Köseoğlu, “Twitter’da yapılan komik ve kötü şeyleri retweetlemiştim. Trend olmuştum o gece. Gözlerime inanamadım. Küfür yiyerek trend olan nadir insanlardan birisiyim” diye konuştu.

Twitter’da kendisi hakkında dizideki karakter nedeniyle yazılan kötü yorumlara çok güldüğünü anlatan oyuncu, hayran kitlesini bu kadar çok sevmesinin en büyük sebeplerinden birisinin gerçekten zeki ve komik olmaları olduğunu anlattı.