Hayal Köseoğlu: "Sette kilolarım konuşuluyor"

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük beğeni toplayan Mucize Doktor dizisinde Açelya’yı canlandıran Hayal Köseoğlu geçtiğimiz günlerde sosyal medyanın gündemine oturmuş, kiloları nedeniyle bir hayli konuşulmuştu.

2371 okunma

Katıldığı YouTube kanalında dizi seti ile ilgili detayları anlatan Köseoğlu kilosunun dizinin setinde sürekli konuşulan bir konu olduğunu dile getirdi.

Köseoğlu, sosyal medyada kilo aldığı haberlerinin ve eleştirilerinin çıkmasından sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu içeriklerle dalga geçti. Hayranlarına seslenen oyuncu kilo ve ya selülitlere takılmadan rahat şekilde tatillerini yapmalarını, kimseye aldırış etmemelerini istedi.

SETTE HEP KİLOLARIM KONUŞULUYOR

Kilosunun "Mucize Doktor" setinde sürekli konuşulan bir konu olduğunu dile getiren Köseoğlu: “Mucize Doktor setinde tam bir arkadaşlık ortamı var. Oyuncuların birbirleri ile iletişimleri çok iyi ve herkes çok iyi geçiniyor, birbirlerine de özel hayatlarındaki sıkıntıları açıyor. Özellikle de Sinem Ünsal ile karavanda uzun süren kalori ve kilo muhabbeti dönüyor. Sinem ile her türlü diyet muhabbetini yapabillirim ve onunla karavanda yalnız olup, ‘Şunun kalorisi şöyle, böyle demeyi’ konuşmayı çok severim.” açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu ayrıca kilo vermesinde Sinem Ünsal’ın da psikolojik olarak etkisinin bulunduğunu ilk kez söyledi. Oyuncu, “Kilo vermemde de bilinç altıma çok katkısı olduğunu düşünüyorum. O da çok komiktir. Çok tatlı bir insan.” diyerek rol arkadaşını övdü.