Hollywood'u sarsan davada sular durulmuyor

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'a açtığı 50 milyon dolarlık davanın, Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin çekimleriyle çakıştığı için ertelenmesini talep etmişti. Ancak Heard, talebi olumsuz karşıladı.

720 okunma

Independent Türkçe'nin Daily Mail'den aktardığı habere göre ünlü Hollywood yıldızı Amber Heard’ın, eski eşi Johnny Depp’in kendisine açtığı 50 milyon dolarlık davanın duruşmasının çekimleriyle çakışması nedeniyle ertelenmesi talebine karşı çıktığı aktarıldı. Johnny Depp, Fantastik Canavarlar serisinin Londra’daki çekimlerine katılabilmek için davanın ertelenmesini istemişti. 

'Aquaman'in 34 yaşındaki yıldızı, Depp’i planlanan mahkeme tarihlerini takip etmek için “hiçbir çaba sarf etmemekle” suçluyor.

David Yates’in yönettiği filmin çekimleri, birçok Hollywood çekimi ve etkinliği gibi Covid-19 salgını nedeniyle beklemeye alınmıştı. Ancak ana çekim bölgesi Londra’da koşullar iyileştikçe çekimlerin yeniden başlayabileceği aktarılmıştı. Çekimler muhtemelen Ekim’de başlayacak ve Şubat’ta sona erecek.

Öte yandan çekimler, 11-28 Ocak 2021’de görülecek Depp ve Heard arasındaki davanın tarihleriyle çakışacak gibi görünüyor.