Hülya Şen'e 'Yettin sen artık' dayağı!

Geçtiğimiz ay “Kedilerin yüzünden apartman pireleniyor” diyen apartman yöneticisinin darp ve tehdidine maruz kaldığını iddia eden oyuncu Hülya Şen, “Yönetici bu kez de ‘Yettin artık sen’ diyerek beni darp etti” diyerek yine savcının kapısını çaldı.

1603 okunma

KARŞILIKLI ŞİKAYET

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre oyuncu Hülya Şen, oturduğu apartmanın çatı katında yavru kedi beslediği için üst komşusu, aynı zamanda apartmanın yöneticisi olan Yasemin M. ile adliyelik olmuştu. Şen, "Apartman senin yüzünden pireleniyor" diyerek dayak yediğini belirtince, apartman yöneticisi de ondan şikayetçi olmuştu. Ünlü tiyatrocu, geçtiğimiz günlerde yeniden savcılığa başvurdu.

'TELEFONUMU KIRDI'

Şen, apartmanda temizlik yapılırken kedileri evine aldığını, yöneticisinin sesi üzerine kapıya çıktığını, "Ne bu gürültü" deyince yöneticinin "Yettin artık sen" diyerek yumruk savurduğunu, düşen telefonunun kırıldığını iddia etti.

Yönetici ise Şen'in kendisine sinkaflı sözler sarf ettiğini, iteklediğini, tekme sonucu yere düştüğünü ve temizlik görevlileri tarafından kaldırıldığını söyledi.