Hülya Yiğitalp'ten kaybettiği oğluna yürek yakan satırlar

Bir dönem mankenlik de yapan şarkıcı-oyuncu Hülya Yiğitalp’in çocuklarından Yiğit Tokbey, 17 Ocak’ta Amerika Kaliforniya’da geçirdiği motosiklet kazasında vefat etmişti. Yiğitalp, oğlunun vefatından sonra mektup yazdı.

Hülya Yiğitalp'ten kaybettiği oğluna yürek yakan satırlar

Elon Musk’ın uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’te çalışan genç mühendis, 26 Ocak’ta da Adana’da defnedilmişti.

Evlat acısıyla yıkılan Hülya Yiğitalp 31 yaşında kaybettiği Yiğit Tokbey’e mektup yazdı.Hülya Yiğitalp'ten kaybettiği oğluna yürek yakan satırlar


Yüreğindeki acıyı dindiremeyen Hülya Yiğitalp, “Bir koştu, pir koştu, yakalayamadık onu” dedi ve duygularını şu sözlerle dile getirdi:

 ‘ÖZLEMİN ÇIĞ GİBİ’

“Hani siz üç kardeş, el ele tutuşup beni uğurlayacaktınız öldüğüm zaman? Sen oyunu bozdun, mızıkçılık yaptın! Yokluğuna alışamadım, alışamayacağım da!.. Özlemin katlanarak içimde çığ gibi büyüyor. Canım yavrum; dün bir şeyler fısıldadın kulağıma. Not aldım hatırlayabildiklerimi, ağlayarak, dura dura. Kâh hıçkırıklarla boğazım düğümlenerek, kâh nefes almak için duraksayarak. Güçlendirdin beni, gene gel!”


Hülya Yiğitalp'ten kaybettiği oğluna yürek yakan satırlar - Resim : 2


MOTOR TUTKUNUYDU

Hülya Yiğitalp, "Yiğit’in spiritüel tarafı çok yüksekti. Meditasyon yapardı. İzin günlerinde de motosikletine atlayarak rüzgarla bütünleşip değişik yerler keşfetmeyi çok severdi." ifadelerini kullandı.


Hülya Yiğitalp'ten kaybettiği oğluna yürek yakan satırlar - Resim : 3