İki yıl sonra annesine kavuşan Nusret'e sert eleştiriler

Dünyanın en ünlü kasabı olan Nusret Gökçe, iki yıl aradan sonra ilk defa annesini ziyaret etti. Nusret’e tepkiler ise üst üste geldi. Yapılan yorumlarda çoğu kişi, “O kadar paranın içinde anneni oturttuğun eve bak” yorumunu yaptı.

İki yıl sonra annesine kavuşan Nusret'e sert eleştiriler

Tuz serpme (saltbae) hareketiyle sosyal medyada fenomen olan Nusret Gökçe, 2 yıl aradan sonra annesi Fatma Gökçe ile kavuştu.

Oğlunu gören annenin ilk yorumu ise “Çok zayıflamışsın annem” oldu. Sosyal medya hesabından da paylaşımlarda bulunan Gökçe’ye tepkiler ise üst üste geldi. 

İki yıl sonra annesine kavuşan Nusret'e sert eleştiriler

2 YIL ARADAN SONRA ANNESİNE KAVUŞTU 

Annesi ile olan anlarını paylaşan Nusret, sözlerinin devamında annesini 2 yıl aradan sonra gördüğünü söyledi. Oğlunu yıllar sonra gören anne Fatma Gökçe duygusal anlar yaşadı. Anne Gökçe "Çok zayıflamışsın annem. Ayağına taş değmesin oğul" dedi.

TEPKİLER ÜST ÜSTE GELDİ 

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre Nusret annesini 2 yıl boyunca görmediğini söyleyince takipçilerinden de tepki gördü. Nusret'in takipçileri "İhmal etme anneni", "İmkanın varken neden 2 yıl?" yorumlarıyla ünlü kasabı eleştiri yağmuruna tuttu. Annesinin oturduğu eve ve Nusret'in ailesinin yanında gözlükle oturması da hoş karşılanmadı.

İki yıl sonra annesine kavuşan Nusret'e sert eleştiriler - Resim : 2