İnsanları zehirlemekten zevk alıyorum

Maltepe’de bir sucu dükkanına yönelik düzenlenen narkotik operasyonunda 650 ectacy marka uyuşturucu hap ele geçirildi.

1916 okunma

Gözaltına alınan zehir tacirinin ‘insanları neden zehirliyorsunuz?’ sorusuna “Zevk alıyorum” şeklinde yanıt vermesi dikkat çekti.

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir sucu dükkanında uyuşturucu madde satıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Yapılan tespitlerin ardından harekete geçen ekipler, söz konusu adrese yönelik sabah saatlerinde baskın düzenledi. İşyerinde yapılan aramalarda naylon poşetler içerisine gizlenmiş vaziyetti 650 ectacy marka uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli hap, 3,5 kilo esrar hint keneviri, 1 hassas terazi, bin adet boş naylon ve suçtan temin edildiği değerlendirilen bin 700 TL nakit para ele geçirildi. Bunun işyeri sahibi Emre Çolak (27) gözaltına alındı. Araştırma Büro Amirliği’nde sorguya alınan şüphelinin daha önceden de benzeri suçlardan sabıka kaydının bulunduğu ve bir süre cezaevinde yattığı ortaya çıktı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolüne çıkarılan Çolak, basın mensubunun ‘neden insanları zehirliyorsunuz?’ sorusuna “Zevk alıyorum” şeklinde yanıt vermesi dikkat çekti.

Emniyetteki sorgusu süren şüphelinin yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.